Jastrzębia Góra
warto odwiedzić

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Road60370452712
Plaża poszerzona - baardzo dużo miejsca

Polskie plaże są piękne, żeby tylko woda była cieplejsza ;) ta została właśnie poszerzona i bez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
375sebm
Pruszków, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża fajna. Szeroka. Drobny piaseczek. Ciekawe miejsce na spacery i aktywny wypoczynek. Zejście może być minusem gdyż trzeba schodzić w dół no a potem wchodzić na górę ... :-/ co może być dla niektórych osób uciążliwe.

Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Plaza ładna połozona pod wysokim klifem ,widoki z klifu bardzo ładne ,spokojnie i cicho bez wielkich tłoków polecam!

Dziękujemy, Road60370452712
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tu kilka lat temu z dziećmi i przyjechaliśmy ponownie akurat po zakończeniu prac poszerzenia plaż. Muszę przyznać, że niestety jestem zawiedziony, bo poza tym że owszem jest więcej miejsca, to plaża jest teraz jak brudna. Piasek z refulacji jest szary i pełny muszelek i kamyczków. Zapomnij o tym białym czystym piaseczku z jakim kojarzy się plaża, teraz jest tam szaro i chropowato. W dodatku od krawędzi lasu do wody trzeba przejść długość boiska piłkarskiego (po tym brudnym piasku). Ok, może trzeba było ją powiększyć, ale po co od razu lotnisko? Czasami mam wrażenie, że inżynierowie popisują się możliwościami technicznymi, w ogóle nie myśląc o końcowym efekcie. Może te działania były dla ochrony nabrzeża przed erozją, ale raczej nie dla ludzi. Być może też kiedyś plaża się oczyści, ale to pewnie jeszcze dlugo. Całe szczęście są jeszcze plaże nie dotknięte tą działalnością.

Dziękujemy, 489bart_omiejb
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po ostatnim powiększeniu plaży jest pięknie,dużo miejsca i obojętnie o której się nie przyjdzie jest dużo miejsca dla wszystkich plażowiczów.

Dziękujemy, I7245CQmartam
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdzie indziej nie ma tak długiego i męczącego wejścia/wyjścia na plaże jak tu. Nie da się tego zapomnieć.
Co by nie było to tu postawiłem swoje pierwsze kroki sam w wakacje 1981 ...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, EsGie