Zrecenzowano: 5 września 2019

Pojechałam w przekonaniu, że w ofercie są wczasy odchudzające. Na miejscu okazało sie, że ma, ale nie latem. Cała oferta letnia jest wokół małych dzieci i ich rodziców.
Sam obiekt jest fajny: balkon w pokoju, łazienka sensownie rozplanowana. Jest schludnie i czysto. Jest lodówka

Wskazówka dotycząca pokoi: Przydałby się czajnik w pokoju (nie tylko na korytarzu). Ekran tv jest maciupeńki - ledwo co widać. Przydałby się większy.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, elzbietar807
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wakacje cudownie spędzone
Obsługa robiła co mogła aby każdy był szczęśliwy i zadowolony. Wspaniały hotel dziecko i my ogromnie zadowoleni;-)) byliśmy 6raz i za rok na pewno też będziemy;-)))
Polecam wszystkim i dużym i malym

Wskazówka dotycząca pokoi: Ślicznie wyposażone wszystko jest co potrzeba
Dziękujemy, bonzibuddy
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pobyt udany. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Czysto, cicho, smacznie. Z kawowej przerwy nie korzystałam, bo zbyt długa kolejka i to może jedyny minus.Animacje dla dzieci urozmaicone.
Obiekt utrzymany bardzo ładnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje znajdują się od strony brodzika dla dzieci. Nie słychać wentylatorów z basenu.
Dziękujemy, hannam569
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na dobrą zabawę dla maluchów, dzieci i młodzieży.
Dużo atrakcji, basen, zjeżdżalnie, sauna, animacje, dobre jedzenie i zejście do morza /nr 20/.
Serdecznie polecam Hotel Primavera za dobrą, rzetelną i profesjonalną obsługę, czyste i zadbane pokoje oraz kuchnie :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystko w porządku, OK !
Dziękujemy, kabis95
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo nam się podobało. Atrakcji moc, jedzenie przepyszne i bardzo urozmaicone.
Obsługa miła. Animatorzy zaangażowani. Czysto i schludnie.Wrócimy na pewno. Dzieci zachwycone , a to było naszym celem .
Nie znajduję minusów.

Dziękujemy, angelakap2019