Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pobyt udany. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Czysto, cicho, smacznie. Z kawowej przerwy nie korzystałam, bo zbyt długa kolejka i to może jedyny minus.Animacje dla dzieci urozmaicone.
Obiekt utrzymany bardzo ładnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje znajdują się od strony brodzika dla dzieci. Nie słychać wentylatorów z basenu.
Dziękujemy, hannam569
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liliana T, Marketing Specialist, Primavera Jastrzębia GóraOdpowiedź udzielona 30 października 2019

Dziękujemy bardzo za pozostawienie opinii o czasie spędzonym w Primavera Jastrzębia Góra. Cieszymy się, że pobyt był udany i nie mają Państwo żadnych zastrzeżeń.
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na dobrą zabawę dla maluchów, dzieci i młodzieży.
Dużo atrakcji, basen, zjeżdżalnie, sauna, animacje, dobre jedzenie i zejście do morza /nr 20/.
Serdecznie polecam Hotel Primavera za dobrą, rzetelną i profesjonalną obsługę, czyste i zadbane pokoje oraz kuchnie :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystko w porządku, OK !
Dziękujemy, kabis95

To dla nas bardzo duże wyróżnienie, że Goście wybierają Primavera Jastrzębia Góra na swój wypoczynek nawet 7-krotnie! To znak, że nasze starania, aby oferta atrakcji na terenie obiektu była urozmaicona, kuchnia przepyszna, a pokoje komfortowe mają wymierne rezultaty i zadowalają Gości w różnym wieku.
Zapraszamy jeszcze wiele razy, postaramy się sprawić, aby każdy pobyt był czasem wyjątkowym:)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo nam się podobało. Atrakcji moc, jedzenie przepyszne i bardzo urozmaicone.
Obsługa miła. Animatorzy zaangażowani. Czysto i schludnie.Wrócimy na pewno. Dzieci zachwycone , a to było naszym celem .
Nie znajduję minusów.

Dziękujemy, angelakap2019

Tak pozytywna opinia niezmiernie cieszy! Spełniliśmy Państwa oczekiwania i to jest dla nas najważniejsze.
Do zobaczenia w niedalekiej przyszłości, postaramy się nie zawieźć:)
Serdecznie pozdrawiam.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu z dwójkom dzieci 9 i 3 latka. Mogę śmiało powiedzieć, że życie hotelu toczy się wokół dzieci zarówno jeśli chodzi o ogromną ilość przeróżnych animacji jak i dobrze wyposażone place zabaw, sale do animacji, różnego rodzaju boiska oraz baseny wewnętrzne i zewnętrzny brodzik dla najmłodszych. Do tego bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno tu jeszcze powrócimy :)

Dziękujemy, agah111

Pani Agnieszko, cieszą nas tak pozytywne opinie na temat wypoczynku w Primavera Jastrzębia Góra. Wymieniła Pani bardzo dużo aspektów, z których możemy być dumni i nad którymi nieustannie pracujemy: ciekawa oferta animacji oraz atrakcji dla małych Gości (ale nie tylko), smaczne i pełnowartościowe posiłki, a także profesjonalna i przyjazna obsługa.
Będzie nam miło gościć Państwa ponownie!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w 100% spełnił nasze oczekiwania. Bardzo dobre jedzenie, super atrakcje i bliskość morza to idealne warunki na wyjazd z małymi dziećmi. Fajne animacje dla dzieci i dorosłych. Brak tłoku i SPA z szeroką ofertą. Gorąco polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sprzątane codziennie. Na duży plus sejf w pokoju.
Dziękujemy, pg_gda

Oczekiwania spełnione w 100% to dla nas najlepsze potwierdzenie na to, że nasze starania mają wymierne rezultaty. Cieszymy się, że jesteśmy idealnym miejscem na wypoczynek oraz że zasłużyliśmy na polecenie innym:)
Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!