“Wiele razy tu jedliśmy, ale dzisiaj po raz ostatni...”

Morski Bar & Restaurant
Zamów online

Ryba z pieca z ziemniakami, placki i tatar całkiem ok. Zupy tragedia - woda bez smaku. Piwo dostaliśmy cieplejsze niż woda mineralna o temperaturze pokojowej... Za tą cenę spodziewać należy się czegoś więcej. Wiele lat się tam stołowaliśmy przez prawie całe wyjazdy do JG, ale dzisiaj to był raczej ostatni raz.

Dziękujemy, michal_wu

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy z mężem danie dnia (zupa jarzynowa i dorsz pieczony) zupa bardzo dobra, dorsz poprawny. Ceny nie wygórowane.

Dziękujemy, jolantao225
Zrecenzowano 4 września 2019

Przyzwoite ceny w porownaniu do okolicznych lokali. Jedzenie smaczne, porcje duze. Polecam szczegolnie dania dnia.

Dziękujemy, Ha H
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to jedna z najbliższych restauracji od miejsca zamieszkania więc tam zajrzeliśmy z żoną wieczorem. Fajne wnętrze, gustownie urządzone, dyskretna muzyka i spokój. Moje pierwsze danie jakie tam zjadłem to imbirowy śledzik. Pięknie podane, tak smakuje jak wygląda. Naprawdę warto. Jadalismy my tam śniadania, obiady, desery. Wszystko było zawsze ładnie podane, apetycznie wyglądające. Ludzi mniej niż gdzie indziej, dzięki temu można spokojnie spędzić tam czas. Polecam bo naprawdę fajne miejsce.
Śniadanie dla dwojga to poważna sprawa, nie daliśmy rady zjeść wszystkiego.

Dziękujemy, Mr J
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Restauracja na zdjęciach bardzo ładna i w rzeczywistości również! Wystrój nowoczesny, elegancki, inspirujący. Zamówiliśmy dwie pizze: Napoli i hawajską. Napoli nieco sucha, ale Hawajska pyszna. Współczuję trochę kelnerce, ponieważ miała do kogo biegać po tych schodach. Musieliśmy nieco poczekać na złożenie zamówienia ale wybaczamy ☺️ wyszliśmy najedzeni ☺️

Dziękujemy, AnettGi

Morski Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Morski Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!