Jastrzębia Góra

“Jeśli ktoś chce popełnić kulinarne samobójstwo ok”
Kredens — recenzja

Kredens

Fajnie wszystko fajnie ale klimat tego lokalu prowokuje do strzelenia sobie w łeb
Syf na stole w sensie niech ktoś zwróci uwagę na zagłębienia stole...
Niby piękne a co w nich... Klejacy się bród..

Dziękujemy, vigregor

Zrecenzowano 13 września 2019

Najlepsze jedzenie w Jastrzębiej Górze. Kuchnia ze świeżych i wysokiej jakości składników. Bardzo dobrze smak potraw podkreślony przyprawami. Obsługa bardzo sympatyczna i dała radę z naszymi zamówieniami bez glutenu i laktozy. Ceny troszkę wysokie, ale ...... za jakość trzeba zapłacić.Kilkakrortnie tu jadaliśmy podczas naszego pobytu i zawsze byliśmy zadowoleni.

Polecam

1  Dziękujemy, Zibid
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza. Obsługa była bardzo sympatyczna. Ciekawy wystrój nawiązujący do starych mebli ;) i morskich przyborów.
Udogodnienia dla dzieci: przewijak w toalecie i kącik z zabawkami.

Dziękujemy, Illon11
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat. Miła i szybka obsługa. Kaczka świetna. Ceny umarkowane. Polecam. Chyba najlepsza knajpka w Jastrzębiej Górze.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukalismy bardzo dobrej ryby, świeżej, prosto z morza. Pomimo zlego doświadczenia z jednej z knajp w Jastrzębiej Górze wybraliśmy Kredens. Ryba przepyszna (w naszym przypadku byl to dorsz oraz łosoś), przede wszystkim były swieze. Bardzo dobre surówki, obsluga przemiła. Polecam

1  Dziękujemy, ewelson

Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kredens? Podziel się wrażeniami!