“Polecam!”
Kredens — recenzja

Kredens

Najlepsze jedzenie w Jastrzębiej Górze. Kuchnia ze świeżych i wysokiej jakości składników. Bardzo dobrze smak potraw podkreślony przyprawami. Obsługa bardzo sympatyczna i dała radę z naszymi zamówieniami bez glutenu i laktozy. Ceny troszkę wysokie, ale ...... za jakość trzeba zapłacić.Kilkakrortnie tu jadaliśmy podczas naszego pobytu i zawsze byliśmy zadowoleni.

Polecam

1  Dziękujemy, Zibid

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza. Obsługa była bardzo sympatyczna. Ciekawy wystrój nawiązujący do starych mebli ;) i morskich przyborów.
Udogodnienia dla dzieci: przewijak w toalecie i kącik z zabawkami.

Dziękujemy, Illon11
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat. Miła i szybka obsługa. Kaczka świetna. Ceny umarkowane. Polecam. Chyba najlepsza knajpka w Jastrzębiej Górze.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukalismy bardzo dobrej ryby, świeżej, prosto z morza. Pomimo zlego doświadczenia z jednej z knajp w Jastrzębiej Górze wybraliśmy Kredens. Ryba przepyszna (w naszym przypadku byl to dorsz oraz łosoś), przede wszystkim były swieze. Bardzo dobre surówki, obsluga przemiła. Polecam

1  Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie ze składników wysokiej jakości. Na tle wielu miejsc nad Bałtykiem gdzie króluje obrzydliwe żarcie smażone na głębokim tłuszczu Kredens jest zbawieniem jak oaza na pustyni. Doskonale dania. Urozmaicone menu a Sałatka Kredens sprawiła że zakochalismy się w tym miejscu i wiele razy do niego wracaliśmy pomimo tego że nocowalismy w Karwii. Polecamy bardzo

1  Dziękujemy, Dudas1976

Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kredens? Podziel się wrażeniami!