“Obiad”
Kredens — recenzja

Kredens
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat. Miła i szybka obsługa. Kaczka świetna. Ceny umarkowane. Polecam. Chyba najlepsza knajpka w Jastrzębiej Górze.

Dziękujemy, Tomasz D

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukalismy bardzo dobrej ryby, świeżej, prosto z morza. Pomimo zlego doświadczenia z jednej z knajp w Jastrzębiej Górze wybraliśmy Kredens. Ryba przepyszna (w naszym przypadku byl to dorsz oraz łosoś), przede wszystkim były swieze. Bardzo dobre surówki, obsluga przemiła. Polecam

1  Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie ze składników wysokiej jakości. Na tle wielu miejsc nad Bałtykiem gdzie króluje obrzydliwe żarcie smażone na głębokim tłuszczu Kredens jest zbawieniem jak oaza na pustyni. Doskonale dania. Urozmaicone menu a Sałatka Kredens sprawiła że zakochalismy się w tym miejscu i wiele razy do niego wracaliśmy pomimo tego że nocowalismy w Karwii. Polecamy bardzo

1  Dziękujemy, Dudas1976
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Rewelacja!!! Zamówiliśmy Lasagne Bolognese, Szaszłyka drobiowego z surówkami, ziemniaczkami grillowanymi oraz warzywa z grilla, wszystko świeżutkie, soczyste rozpływające się w ustach, obsługa na naprawdę wysokim poziomie, nasze kubki smakowe dobił doskonały deser w postaci pieczonego jabłka- mistrzostwo świata! Polecam gorąco, ceny w stosunku do jakości okej.

1  Dziękujemy, Travfromwaw
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia poprawna, od wielu lat utrzymuje poziom jednak nie powala. Obsługa czasem się gubi- dzisiaj prosiłem o rachunek 4 razy! Na tarasie można palić więc niepalący raczej zachwyceni nie będą. Jednak trudno w Tej okolicy o podobny standard.

Dziękujemy, Voice_26

Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kredens? Podziel się wrażeniami!