Jastrzębia Góra

“Przekąska”
Wędzarnia Przypiecek — recenzja

Wędzarnia Przypiecek
Opis: Nasza firma to lokal gastronomiczny istniejący na rynku od 2000 roku. W ciągu tego okresu cały czas poszerzamy asortyment oraz zwiększamy ilość miejsca w lokalu. Staramy się również nieustannie podnosić standard naszych usług. .. Naszą specjalnością są ryby wędzone metodą naturalną na drewnie olchowym, bez dodatków środków chemicznych. W dobie dostosowywania się do wymogów Unijnych jesteśmy największym i jednym z nielicznych na półwyspie i w okolicy lokalem, który pozostał przy metodach naturalnego wędzenia. Poza rybami wędzonymi oferujemy bogaty wybór ryb smażonych na niewielkiej ilości tłuszczu, mięsa z grilla węglowego oraz kebab. Przypiecek to miejsce, w którym poczujesz wakacyjny klimat. Położony w samym sercu Jastrzębiej Góry – na promenadzie prowadzącej do morza sprawia, że nie możesz tu nie wstąpić. Zapach palonego drewna i wędzonych ryb, ciepło rozpalonych kominków i niepowtarzalna muzyka sprawi, że czas spędzony u nas zacznie płynąć wolniej. Pragnienia naszych gości zaspokoimy w drink barze czynnym całą dobę, a w chłodne wieczory zapraszamy na grzane wino do sali kominkowej. Dla najmłodszych proponujemy plac zabaw z licznymi atrakcjami, dzięki któremu rodzice będą mogli wypocząć bez pośpiechu. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Przypiecku będzie dla Was relaksem i przyjemnością, a nasi pracownicy dołożą starań, żeby goście czuli się dobrze. CZYNNE OD KOŃCA KWIETNIA DO KOŃCA WRZEŚNIA!
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super świeże ryby wędzone na miejscu za przyztępną cenę. Polecam. Można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos.

Dziękujemy, Tomasz D

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie świeże, bardzo smaczne, duże porcje.
Szybko podane.
Zupa rybna - pycha. Ceny bardzo przystępne.
Polecam.

Dziękujemy, DanSko85
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne i świeże rybki wędzone i smażone. próbowaliśmy smażonego turbota - BOSKI !!! i wedzonego węgorza, śledzia, flądry i jesiotra... Wszystko doskonałe i smaczne !!! Polecam !!!

Dziękujemy, AleksandraMariusz75
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie wiem, ryba bardzo średnia, tatar z łososia suchy, prawie niejadalny, plastikowe sztućce, ceny jak wszędzie. Plus za płac zabaw dla dzieci i dobre lemioniady. Można zjeść dużo lepiej w Jastrzębiej Górze.

Dziękujemy, kaisanab
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku wracamy tu cała rodzina na pyszna rybkę.Smażona,pieczona czy wędzona każda pyszna.Ceny niewygórowane,Obsługa miła a dodatkowy klimat robią wędzarnie obok których przechodzi się do stolików.Polecam bez dwóch zdań bo my tutaj na pewno wrócimy.

Dziękujemy, I7245CQmartam

Wędzarnia Przypiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wędzarnia Przypiecek? Podziel się wrażeniami!