“Smacznie!”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka

Smaczne jedzenie, wyśmienite drinki.
Super obsługa! Podziękowania dla Pana kelnera i Pana barmana :)

Dziękujemy, JoanM0125

Fajna obsługa
Dobre pierogi
Dobre miesko
Udogodnienia dla dzieci
Po wizycie w kredensie poprawili mi chumor
Dzięki wielkie

Dziękujemy, vigregor

Czysto, przyjemnie, smacznie polecam, polecam, polecam!!! Restauracja z klimatem i dobrym smakiem. Rybka wyborna.

Dziękujemy, 752robertz

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, świeżo i smacznie. Miła obsługa. Polecam zupę rubna na ostro. Pyszna.

Dziękujemy, szymczyk_pawel

Jedzenie było całkiem w porządku, jednak podane bez serca i bez wyczucia. Po wejściu do restauracji czekaliśmy 5 minut żeby kelner mógł przynieść kartę. Niestety, gdy chcieliśmy się już zdecydować na dania, nie mieliśmy na to sporo czasu, gdyż pani kelner po 20!!!!! sekundach przyszła spytać czy już jesteśmy gotowi. Dostaliśmy od niej przysłowiowa minutkę dłużej, która de facto trwała ok 40 sekund. Niestety przez jej arogancję bylismy zmuszeni wybierać w pośpiechu.

Dania przyszły również bardzo szybko, co jest na plus. Niemniej Pani kelnerka odwiedzała stolik jak nawiedzona co 2 minuty zeby sprawdzić czy zjadłem zupę, co było co najmniej dziwne

Smak - przeciętny, bez finezji, ale w miarę dobry

1  Dziękujemy, zosiao190

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!