“Polecam ”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, świeżo i smacznie. Miła obsługa. Polecam zupę rubna na ostro. Pyszna.

Dziękujemy, szymczyk_pawel

Jedzenie było całkiem w porządku, jednak podane bez serca i bez wyczucia. Po wejściu do restauracji czekaliśmy 5 minut żeby kelner mógł przynieść kartę. Niestety, gdy chcieliśmy się już zdecydować na dania, nie mieliśmy na to sporo czasu, gdyż pani kelner po 20!!!!! sekundach przyszła spytać czy już jesteśmy gotowi. Dostaliśmy od niej przysłowiowa minutkę dłużej, która de facto trwała ok 40 sekund. Niestety przez jej arogancję bylismy zmuszeni wybierać w pośpiechu.

Dania przyszły również bardzo szybko, co jest na plus. Niemniej Pani kelnerka odwiedzała stolik jak nawiedzona co 2 minuty zeby sprawdzić czy zjadłem zupę, co było co najmniej dziwne

Smak - przeciętny, bez finezji, ale w miarę dobry

1  Dziękujemy, zosiao190
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, karta dań bogata, pyszne polędwiczki w sosie kurkowym, ceny adekwatne do jakości i wielkości dań. Polecam

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 13 września 2019

Wizyta w minioną środę (11.09) w porze obiadu. Dzieci jedzą dorsza, dorośli na przystawkę małże w białym sosie, a na danie główne halibuta ‚z grilla’. Małże są poprawne, choć sos w którym pływają przypomina zupę tom kha, bez trawy cytrynowej i kolendry. Zabawa zaczyna się przy ‚halibucie z grilla’, a dokładniej wody, która znajduje się na talerzu i jak się po chwili okazuje, również mięsie ryby. Ryba jest niesmaczna, mało chrupiąca, mięso jest właśnie wodniste, brak w nim charakterystycznego w halibucie tłuszczu. Kulminacja następuje w momencie pytania przechodzącego obok stolika kelnera o to, skąd w rybie z grilla woda. Otoz wg kelnera mili Państwo, przecież powszechnie wiadomo, ze ‚rybka’ jest mrożona, a wiec woda w niej zawarta, jakże i ta plywajaca po talerzu, ‚jest normalna’. Na odpór, ze takiej sytuacji daleko do normalności, kelner z manierą arogancji podanej w niby-kulturalny sposób, tak typową dla nisko wyedukowanych i przypadkowych w tej profesji chamow, odrawaca się na pięcie i życzy ‚smacznego’, pozostawiając nas z werbalno-niewerbalnym komunikatem brzmiącym mniej więcej: ‚żryj i nie marudź’. Drogi ‚barze u rybaka’ - ja wiem, ze u was prawie zawsze pełno, ze lepiej, żeby klient mlaskał i nie zgłaszał uwag.. ale ‚rybka’ jeśli nawet mrożona, to winna przed przygotowaniem zostać osuszona odpowiednio długo, choćby na papierowym ręczniku, żeby potem nie wylewał się z niej roztopiony przed momentem lód.. a swoją droga coz to za grill, po zdjeciu z którego potrawa nie jest chrupiąca - woda wszak odparowuje w stu celsjuszach, prawda?! Ja wiem, ze trzeba golić jeleni, bo sezon krótki ale są pewne granice, a te granice w minioną środę przekroczyliście o kilometry - sposobem przyrządzenia jedzenia z gwoździem do trumny pod postacią skrajnej arogancji w pozie kelnera. Tak się po prostu nie czyni.. należy wykazać chocby pozory elementarnego zainteresowania, choćby to nie miało być prawda, udawać, ze przekaże się uwagę kuchni, w wariancie plus zaproponować deser w ramach przeprosin.. ale umówmy się, jedynym naprawdę akceptowalnym i prawidłowym załatwieniem sprawy byłoby nie prezentowanie omawianej pozycji na rachunku - tak po prostu byłoby uczciwie.. no ale co ja tam wiem.. przecież u Was i tak zawsze pełno.. choćby woda płynęła z ‚rybki’ z grilla.. a ja mało co widziałem i nigdzie nie jadłem ryb. Wstyd!

Dziękujemy, Reysolovski
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzenie świeże i bardzo dobre, duże porcje, obsługa rewelacyjna, byłam pod wrażeniem tego jak kelnerzy/rki sprawnie i szybko obsługiwali klientów, każdy wiedział co ma robić, mimo dużego obłożenia czas oczekiwania na menu i potrawy stosunkowo krótki; jedyny minus za chleb podawany do smalczyku z ogórkiem, po przeczytaniu menu oczekiwałam pajdy chleba świeżego, swojskiego z chrupiącą skórką a otrzymałam trzy małe kromeczki zwykłego, sklepowego, białego chleba

Dziękujemy, Agnis81

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!