Jastrzębia Góra

“jedzenie bardzo dobre, szybka i sprawna obsługa”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzenie świeże i bardzo dobre, duże porcje, obsługa rewelacyjna, byłam pod wrażeniem tego jak kelnerzy/rki sprawnie i szybko obsługiwali klientów, każdy wiedział co ma robić, mimo dużego obłożenia czas oczekiwania na menu i potrawy stosunkowo krótki; jedyny minus za chleb podawany do smalczyku z ogórkiem, po przeczytaniu menu oczekiwałam pajdy chleba świeżego, swojskiego z chrupiącą skórką a otrzymałam trzy małe kromeczki zwykłego, sklepowego, białego chleba

Dziękujemy, Agnis81

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z popularniejszych lokalizacji w Jastrzębiej Górze, wita przyjaznym personelem i przytulnym wystrojem. Zamówiliśmy flądrę, zakąski ze śledzia oraz zupy rybne w dwóch wersjach. Obie spełniły oczekiwania, śledzie kapitalne flądry również smaczne chodź frytki z na pewno nie robione na miejscu. Generalnie warto.

Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój, sympatyczna i dobra obsługa, ceny nie najgorsze, do ryb trzeba dokupić dodatki (surówki i ziemniaki), choć cena pieczywa do przepysznej zupy rybnej zawrotna, 6 zł za dwie kromki z masełkiem. Byliśmy tam trzy razy i trzy razy było idealnie i wszystko nam smakowało. Polecam.

Dziękujemy, Katarzyna S
Zrecenzowano 8 września 2019

Pierwsze co rzuca się w oczy to tłok! Brak wolnych stolików- pełno ludzi- wyznacznik dobrego jedzenia smaczna rybka- polecam!

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną i córka dwukrotnie. Jedzenie pyszne i świeże. Kelnerzy mili, szybka obsługa. Nigdy nie jedliśmy tak pysznej ryby, pozostanie długo w naszej pamięci. Polecamy

Dziękujemy, B726HTmateuszb

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!