“Świeże ryby i pyszne zupy”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka

Jedna z popularniejszych lokalizacji w Jastrzębiej Górze, wita przyjaznym personelem i przytulnym wystrojem. Zamówiliśmy flądrę, zakąski ze śledzia oraz zupy rybne w dwóch wersjach. Obie spełniły oczekiwania, śledzie kapitalne flądry również smaczne chodź frytki z na pewno nie robione na miejscu. Generalnie warto.

Dziękujemy, MaciekOzi

Fajny wystrój, sympatyczna i dobra obsługa, ceny nie najgorsze, do ryb trzeba dokupić dodatki (surówki i ziemniaki), choć cena pieczywa do przepysznej zupy rybnej zawrotna, 6 zł za dwie kromki z masełkiem. Byliśmy tam trzy razy i trzy razy było idealnie i wszystko nam smakowało. Polecam.

Dziękujemy, Katarzyna S

Pierwsze co rzuca się w oczy to tłok! Brak wolnych stolików- pełno ludzi- wyznacznik dobrego jedzenia smaczna rybka- polecam!

Dziękujemy, Anna M

Byliśmy z żoną i córka dwukrotnie. Jedzenie pyszne i świeże. Kelnerzy mili, szybka obsługa. Nigdy nie jedliśmy tak pysznej ryby, pozostanie długo w naszej pamięci. Polecamy

Dziękujemy, B726HTmateuszb
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzin skusił nas fakt, że lokal ten odwiedza zdecydowanie największa liczba przyjezdnych. To była dobra decyzja, gdyż U Rybaka to cudowne miejsce z bardzo smacznym jedzeniem!
Profesjonalna i bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania na posiłek. Smażony dorsz bardzo smaczny, przepyszny bukiet surówek. Moim faworytem jest jednakże piwo z wiśniami- niezwykłe połączenie ❤
Za obiad dla dwóch osób- dwa dorsze z pieczonymi ziemniakami, dwa piwa i jeden bukiet surówek zapłaciliśmy ok. 106 zł i posiłek ten zdecydowanie wart był swojej ceny. Porcje duże, można zdecydowanie najeść się do syta i ze smakiem.
Miejsce bardzo przyjemne i przytulne, z fajną muzyką. Wszystko w tym miejscu na plus, polecam serdecznie! Sama na pewno będę tutaj wracać!

Dziękujemy, OllaPerkozja

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!