“Jedzenie smaczne,”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedzenie smaczne i przygotowane na bieżąco. Sprawna, szybka i miła obsługa.
Na minus - Brak miejsca dla rowerów.

Dziękujemy, January S

Zrecenzowano 2 września 2019

wyśmienite zypy w szczególności rybna pikantna, łagodna i chłodnik, wspaniałe kalmary, ryby morskie, krewetki i schabowy, pierogi... bardzo miła i pomocna obsługa. Codziennie dużo klientów na stolik trzeba poczekać kilka minut, ale warto !!!

Dziękujemy, AleksandraMariusz75
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam rybę - dorsza. Sam zapach ryby pozostawial duzo do zyczenia, jednakze sprobowalam dania. Niestety pol dnia czulam sie jak po 'zemście Faraona' tyle, ze nad polskim morzem. Poza tym musialam upominac sie o rachunek trzy razy zanim ktos mi go przyniósł... Nie polecam niestety tego miejsca, pomimo wielu pozytywnych opinii.

Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna bardzo dobra, śledź w śmietanie też, a obsługa sympatyczna, szczególnie Panie , polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, rakenpszczyna
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wymiata! Mogę polecić wszystko zarówno ryby jak i makarony, pierogi i owoce morza. Wszystko jest tutaj godne polecenia. Ceny nie odbiegają od konkurencji a obsługa jest super ogarnięta.

Dziękujemy, Kurtnica

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!