“Bardzo mocno przereklamowane!”
U Rybaka — recenzja

U Rybaka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w porze obiadowej. Zamówione 2 ryby i kotlet drobiowy dla dziecka. Ryby smaczne w smaku ale raczej robione wcześniej i dość mocno juz wysuszone końcówki! Sos kurkowy mega przesolonych! Surówki dobiły całość lepiej nie brać!!! Kotlet drobiowy chyba dość długo przebywał na podgrzewaczu bo wysuszony na wiór. Ziemniaki z wody, na prawdę były z wody !!! Było widać ze długo tam przebywały. Dobrze ze piwo było zimne.

Dziękujemy, marcins164

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal dość duży i przestępny, równie duży ogródek. W godzinach obiadowych może się zdarzyć, że trzeba będzie poczekać na stolik. Warto! Świetna obsługa, potrafi doradzić, opiekuje się klientem. Wybraliśmy halibuta z grzankami czosnkowymi i miętusa królewskiego z opiekanymi ziemniakami i warzywami gotowanymi na parze, a na start tatar z łososia. Tatar doskonały. Świeża ryba oraz reszta składników. Pozostałe dania również idealne. Ryby smażone sa jedynie w mące, wiec nie ma efektu grubej panierki, skorupy. Wszystko idealne.

Dziękujemy, karinaef
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czworo dorosłych, dwójka dzieci. Jedliśmy w kilku miejscach i w każdym komuś z nas coś w potrawach nie pasowało/Nie smakowało. Tutaj wszyscy zachwyceni. Potrawy pomimo ogromnego ruchu (kolejka chętnych do wejścia w niedzielę nie przerwanie od 11 do 20) na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane starannie i co najważniejsze naprawdę bardzo smaczne. Każdy ją do co innego i wszyscy bardzo zadowoleni.
Kącik dla najmłodszych
Profesjonalna obsługa
Pyszne jedzenie
Czysto i przyjemnie
Gorąco polecam

Dziękujemy, adampR2771RV
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam , jesteśmy w Jastrzębie co roku i jeśli obiad to tylko U Rybaka .Fakt w sezonie trzeba poczekać na stolik ale warto . I niech nikt nie pisze że drogo bo jak się bierze 4 porcje ryby , ziemniaki i surówki , wino lub piwo czy Colę , to raczej 150 będzie przekroczone . Ja osobiście gorąco polecam .

Dziękujemy, Sgutek
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restautracji w okolicy o czym świadczy chociażby czas oczekiwania na stolik okolo 10 minut' ale na prawde warto. Bardzo dobra ryba i owoce morza. Miła i kompetentna obsługa. Kącik dla dzieciaków. Na pewno będziemy tam wracać

Dziękujemy, MamaBruna

U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Rybaka? Podziel się wrażeniami!