Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Super warunki. Nowocześnie. Wszędzie czysto. Wyśmienite jedzenie. Bardzo miła obsługa. Atrakcje dla dzieci np huśtawka czy trampolina. W pokoju ręczniki pod prysznic jak i zarówno na plażę. Są też leżaki i parawan na plażę. Z czystym sumieniem mogę polecić na wyjazd zarówno dla par jak i całych rodzin.

Dziękujemy, Malutka2112
Zrecenzowano: 5 maja 2019

W nawiązaniu do poprzedniej recenzji absolutnie się z nią nie zgadzam, Dla wybrednych polecam Hotel Sopot lub Marriott .
Pensjonat Adamar to bardzo sympatyczne miejsce, czyste z przestronnymi pokojami, brak jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy obsługi czy właścicielki,bardzo mili i uczynni, jedzenie bardzo dobre zarówno śniadania jak i objady. Pensjonat położony około 10 minut drogi od centrum i zejścia na plażę w bardzo cichej części Jastrzębiej.Cena przystępna do oferowanego standardu. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu a spędziliśmy w nim 10 dni. Serdecznie polecamy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Bogusław S
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Jestem bardzo zdziwiona, że obiekt Adamar ma tak dobre opinie biorąc pod uwagę jak traktuje się tam gości. Skuszona dobrymi opiniami zdecydowałam się zarezerwować pokój na majówkę za pośrednictwem znanego portalu. Zaraz po przyjeździe zostałam zapytana czy chcę uregulować swój pobyt już teraz, czy dopiero po wymeldowaniu się. Niestety zdecydowałam się opłacić pobyt z góry. Po kilku godzinach po opłaceniu pobytu dostałam e-maila od obiektu Adamar, iż mój pobyt został anulowany. Po zapytaniu właścicielki dlaczego anulowali mój pobyt skoro tego samego dnia zostało wszystko opłacone, pani zaczęła zrzucać winę na porta, że to oni anulowali (co było nieprawdą, ponieważ w e-mailu wyraźnie było napisane, że to obiekt Adamar anulował rezerwację). Mimo to zweryfikowałam tę informację i niestety okazało się, że właścicielka Adamaru kłamała i to oni anulowali mój pobyt. Dodatkowo było widać po pani, że kłamie, ponieważ nie potrafiła wytłumaczyć mi dlaczego nie zareagowała na anulowanie opłaconego pobytu. Niestety, ale czystość w pokoju również nie była odpowiednia. Gołym okiem było widać, iż np. toaleta nie była w ogóle wyczyszczona przed moim przyjazdem. Codziennie rano przychodziła pani sprzątająca, która tylko pukała do pokoju i kazało sobie przynosić śmieci i w zamian w progu dawała nowy worek na śmieci oraz rolkę papieru. Pokoje w ogóle nie były odkurzane a toalety czyszczone. Po zadaniu pytania, czy panie w ogóle sprzątają w pokojach, pani sprzątająca bardzo się zdziwiła, że "życzę sobie" odkurzanie pokoju. Po niedokładnym odkurzeniu pokoju i umyciu toalety oraz w końcu zmianie ręczników na nowe, panie zapomniały o starciu kurzu z podłogi, który był widoczny gołym okiem w łazience. To było tak obrzydliwe, że zdecydowałam się na wcześniejszy wyjazd i stratę pieniędzy byle tylko nie przebywać w brudzie. Podsumowując jeśli nie zależy komuś na czystości może zamówić pobyt w tym obiekcie zważywszy na dobrą ofertę np. w postaci śniadań wliczonych w cenę pobytu. Jednak ja uważam, że wymaganie czystości w obiekcie Adamar to powinien być standard a nie życzenie klientów. Przestrzegam również przed formą rozliczania się za pobyt, ponieważ ewidentnie właściciele chcą zaoszczędzić na wszystkim na czym się da i dlatego dochodzi do tak absurdalnych sytuacji, z których później nie potrafią się nawet racjonalnie wytłumaczyć.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, moko_monias
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Bardzo atrakcyjne miejsce pod względem stosunku ceny do położenia od morza, jedzenia i wygody zakwaterowania.
Pensjonat posiada parking podziemny (niewielki i ciasnawy, ale jednak :) ) i kilka miejsc parkingowych na posesji. Jest nowym obiektem w związku z tym standard jest wysoki.
Do morza było ok 600 m.
Pokój nie był największych rozmiarów za to urządzony z głową, także miejsca było w sam raz.Mieliśmy też własny balkon. Łazienka czysta, z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu był też parawan, krzesła i koc plażowy.
Sniadania były bardzo smaczne, w formie bufetu szwedzkiego. Fajne było to, że każdego dnia zmieniano ciepłe dania i część zimnych, więc nie było problemu udrzucenia na widok jajecznicy po kilku dniach :)
Obsługa bardzo miła.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, glatka
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2015

Badzo sympatyczne miejsce. Czysciutkie, przestronne pokoje. Obsluga bardzo mila i uczynna. Parking podziemny - super. Pensjonat usytuowany w spokojnej okolicy, ok10 min spacerkiem do morza. Zddcydowanie polecamy!

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, AniaPiotrekXJ