Jastrzębia Góra

“Polecamy!”
Restauracja La Siesta — recenzja

Restauracja La Siesta
Opis: Witamy Państwa w ciepłych wnętrzach naszej restauracji, gdzie przy rytmach przyjemnej muzyki i szumie fal, będą się Państwo delektować wykwintnymi smakami. Naszą kuchnię polecamy zarówno tradycjonalistom kulinarnym, jak i osobom o wyrafinowanym podniebieniu. Dla ciekawych tradycyjnej kuchni kaszubskiej przygotowaliśmy również ich namiastkę. Do każdego dania nasza obsługa z przyjemnością zaproponuje Państwu odpowiednie, wyśmienite wino. Smakowa podróż doprowadzi miłośników słodkości do pysznych deserów oraz aromatycznych kaw. Życzymy smacznego i zapraszamy do ponownego rozkoszowania się naszą kuchnią i atmosferą.
Zrecenzowano 13 września 2019

Bardzo smaczna zupa pomidorowa, pieczone warzywa, sandacz i śledź. Przemiła obsługa, bardzo dobra kawa, przytulne i ładne wnętrze.

Dziękujemy, Gosia W

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Skuszeni opiniami wybraliśmy się na obiad. Po zdjęciach wystrój restauracji zachęcał do spożycia najważniejszego dla mnie posiłku w ciągu dnia. Po wejściu jednak ten wystrój był jakby mniej atrakcyjny. Zamówiliśmy de volaille oraz kaszubski śledź w śmietanie. De volaille w miarę ale śledź okazał się dla mnie ciężką męczarnią do konsumpcji, ponieważ był BARDZO BARDZO słony! Jako kobieta w ciąży miewam swoje zachcianki ale to danie przeszło wszelkie granice. Współczuję, jeśli to są Wasze przysmaki na Kaszubach. Wiele razy w życiu jadłam śledzia w śmietanie i ba, nawet sama przyrządzam to łatwe danie ale nigdy nie spotkałam się z taką ilością soli. Minusem dla mnie jest również kiczowaty pojemnik na sztućce czyli plastikowa wiklina. Nie rozumiem dlaczego restauracje korzystają z takiego wyposażenia, które w cale nie jest ładne. Według mnie to nie jest nr 1 w Jastrzębiej Górze, nawet nie zaliczę tej restauracji do pierwszej piątki. Myślę, że wcześniejsze opinie na temat tego miejsca są nieco naciągane lub turyści nie smakowali dań w innych miejscach.

Dziękujemy, AnettGi
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uciekając z plaży przed ulewą szukaliśmy ciepłego zadaszonego miejsca na obiad połączony z suszeniem przemoczonych ubrań. Przypadkowo trafiliśmy do La Siesty. Schabowy na smalcu był suchy , pomidorowa z włóknami niezmiksowanego selera nie przypadła do gustu naszym dzieciom, surówki kapuściane ( podobnie jak opisywany w innych recenzjach szpinak ze śmietaną) były prawdopodobnie sprawcami naszej wieczornej niestrawności. Ogólna ocenę obiadu uratował wyśmienity de volaille oraz rosyjska rozgrzewająca herbata.

Dziękujemy, qq2015
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, bardzo pomocne i życzliwe kelnerki. Jedzonko bardzo smaczne, na które czeka się dość krótko. Dziękujemy i z pewnością jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Bardzo smaczna kuchnia oraz bardzo miła i fachowa obsługa. Jedliśmy tortille wegetariańskie i bardzo nam smakowały. Z pewnością będziemy tutaj wracać!

Dziękujemy, Łukasz S

Restauracja La Siesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja La Siesta? Podziel się wrażeniami!