Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje spędzić tu swoje wakacje co roku jeździmy do Mariny w Jastarni wiec w tym roku postanowiliśmy sprawdzić marnie w jastrzębiej i mimo ze to jedna firma to poczuliśmy lekkie rozczarowanie Apartamenty Marina bardzo wysoki standard czyściutko bardzo miła obsługa i bardzo pomocna ale basen pozostawiał troszkę do życzenia woda trochę brudna i troszkę zbyt zimna i ten nieprzyjemny zapach w części basenowej szambem ale sauna robi na plus ale mimo wszystko polecam bliziutko plaża wiec latem ten basen nie jest do końca mocno potrzeby

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, MagdalenaP742
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów;ładnie ,estetycznie, bardzo czysto,apartament ładnie i gustownie urządzony, świetnie zaopatrzony otwieracz do wina,gary,odkurzacz, parawan i nawet podest dla maluchów także bardzo funkcjonalnie. Sypialnia dobrze wyciszona, można swobodnie korzystać z salonu podczas gdy dziecko śpi :)
Lokalizacja przy głównej ulicy , w pełnym sezonie myślę że ruch kołowy może być uciążliwy ,gdy chcesz posiedzieć na balkonie.
Wizyta w maju przed Bożym ciałem,świetna pogoda,zejście do morza przez klif z dzieckiem małym w wózku hardcore ,w pobliskiej Karwii płasko :)
Minusy
godziny otwarcia sauny od 18...do 21 słabo...sauna przyjemna
Na basenie zjeżdzalnie fajna atrakcja, jednak dla ludzi uczulonych na krzyki i piski dzieci nie do końca...dlatego też powinni pomyśleć o wygospodarowaniu strefy basenowej TYLKO DLA DOROSŁYCH NP. NA 2 GODZINY W CIĄGU DNIA jest to popularne rozwiązanie w kurortach europejskich i dba o komfort starszych i bezdzietnych...lub tych którzy od wrzasków chcą odpocząć :).
Basen całkiem spory ,trochę było czuć zapach stęchlizny wydobywający się z kratek/skimerów może to wina wentylacji, wolę nie myśleć.
W szatni damskiej okropny smród od pojemnika na pieluchy, po prostu aż zatykało...powinni przenieść przewijak i kosz dalej od natrysków to będzie dobrze :) ciepla woda tylko potęguje ten stan, rano ok wieczorem czuć" ten dramat.
Uwaga drobna
Kafle na basenie nie są śliskie, tam się chodzi nie biega ;)
Sala zabaw i plac zabaw oraz boisko do kosza na duży plus
Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi
Chętnie skorzystam w przyszłości , apartamenty nowe, czyste, wyróżniają się na tle obiektów jastrzębie góry :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 407magdalenaw
Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Apartament średniej wielkości.
Panie w obsłudze niezbyt miłe.
Kuchnia bardzo słabo wyposażona, jeszcze się z taką nie spotkałem jeżdżąc po różnych apartamentach
Parking mały i słabo strzeżony.
Dopiero po poważnym incydencie brama była zamknięta na noc.
Za łóżkami brud.

Basen i bawialnia na plus

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Malwina H
Zrecenzowano: 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

4 * nie 5*

za
- małą ilość miejsc parkingowych
- śliskie kafelki na basenie córka nabiła guza
- słabe wyposażenie kuchnii brak patelni tylko dwa garnki

Ogólnie miejsce czyste i przyjemne i po za tymi drobiazgami nie ma się do czego czepiać i jest naprawde OK mogę napisać że polecam ....

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano: 26 marca 2018

Polecam na wypad weekendowy. Apartament z dwiema sypialniami dla 5 osób całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Był czysty, cichy i dobrze wyposażony, obsługa pomocna i bardzo miła. Basen i sala zabaw niezbyt duża, ale po sezonie bez tłoku. Szkoda tylko, że sauna dopiero od 18:00 i niezbyt czysto w basenie.

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, ElDobani