Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Weekend integracyjny w tym hotelu zaliczam do bardzo udanych. Przestronny i czysciutki pokój.Basen. Posiłki bardzo urozmaicone i smaczne. Na bufecie każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo sympatyczna obsługa recepcji

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Podrozniczka72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aleksandra_jeka, Kierownik ds. PR, Hotel AstorOdpowiedź udzielona 4 września 2019

dziękujemy za podzielenie się opinią i tak miłe słowa. pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Spędziliśmy w hotelu Astor wspaniałe chwilę wraz z naszym czteroletnim synem. Pobyt rozpoczęliśmy w sobotę i do piątkowego poranku wszystko było w jak najlepszym porządku. Pyszne jedzenie, świetna obsługa, dużo atrakcji dla dzieci... Idealny hotel na wakacje z dzieckiem... W piątkowy poranek okazało się, że z naszych dwóch portfeli, które od samej soboty leżały zamknięte w szufladzie w stoliku nocnym zginęły pieniądze... Suma dla nas nie mała, bo ponad 2000 tysiące złotych, tak ponad DWA TYSIĄCE ZŁOTYCH POLSKICH, które od ponad roku nasz syn odkładał do skarbonki. Fakt ten od razu zgłosiliśmy na recepcji hotelu, gdzie pan był bardzo zaskoczony zdarzeniem i zaproponował nam abyśmy zadzwonili na policję. Patrol przyjechał po chwili, w tym czasie obsługa hotelu nawet na chwilę nie zainteresowała się sprawą, chodzi mi o jakiegoś przełożonego bądź inną osobę decyzyjną... Odczuliśmy totalny brak zainteresowania, a wręcz tak jakbyśmy to my byli winni zaistniałej sytuacji. Dopiero po złożeniu zeznań na miejscu patrolowi policji, a później na komisariacie i po naszym powrocie na hotel, po naszej prośbie przyszła porozmawiać Pani Kierownik odpowiedzialna za osoby sprzątające pokoje hotelowe. Z jej relacji wynikało, że poza nami dostęp do pokoju mają jeszcze jedynie panie sprzątające... Pani nas wysłuchała powiedziała, że przeprasza, że rozumie i że rozmawiała z załogą... Jak wyglądała ta rozmowa i czy jakiekolwiek konsekwencje poniosą Panie z obsługi nie mamy pojęcia... Po wymeldowaniu pozostał ogromny niesmak... Zostaliśmy potraktowani tak jak gdyby nic się nie stało... Niestety pieniądze nie leżą u nas na podłodze też musimy na nie ciężko pracować... A Pani Kierownik mówiła o tej sumie tak jak by to było 10 złotych... Szkoda mi najbardziej mojego syna, który mimo, że nie ma jeszcze pojęcia o pieniądzach, ale sam zorientował się, że złodziej zabrał jego pieniądze... Przestrzegam przed czegokolwiek w pokojach tego hotelu... Sprawą zajmuje się policja, pieniędzy nie ma, hotel też nie wyraził żadnej chęci rekompensaty... Wielkie rozczarowanie...

Dziękujemy, Szymon I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aleksandra_jeka, Kierownik ds. PR, Hotel AstorOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszych Gości a każdy incydent tego typu jest sprawą przykrą i wymagającą pilnego wyjaśnienia. Poczekajmy aż wyrok wydadzą organy państwowe do tego upoważnione. Zgodnie z prawem obowiązuje zasada domniemania niewinności. Mamy zaufanie do naszego peronalu i na tym etapie śledztwa jesteśmy daleko od rzucania na nich oskarżeń. Co do zarzutów chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze kilka istotnych kwestii
1. akurat tego dnia Pani dyrektor miała jeden dzień urlopu i dlatego nie mogła spotkać się z Pańswtem osobiście
2. rozmawiał z Państwem Pan Sebastian, który tego dnia zastępował kierownika recepcji. Z mojej wiedzy wynika, że wykazał się empatią oraz zainteresował sprawą. Na prośbę policji stawiła się również kierownik służby pięter. Proszę wziąć pod uwagę, że przy tego typu sprawach zawsze należy czekać na dyspozycje ze strony policji. Robienie czegokolwiek na własną rękę mogłoby zaszkodzić śledztwu i przyczynić się do zatarcia ewentyalnych śladów
3. Zgodnie z regulaminem, który akceptują Państwo dokonując rezerwacji. Zgodnie z regulaminem par3 pkt 3:
"Odpowiedzialność hotelu z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu w recepcji"
Podobne zapisy znajdują się również w regulaminach innych hoteli. Do dyspozysji Gości oddajemy skrytki sejfowe przy recepcji, w którzy można pozostawić wartościowe rzeczy.
4. Rozumiemy emocje ale nazywanie kogoś złodziejem nie mając dowodów jest oczernianiem i naruszaniem dóbr osobistych. Uważam, że z takimi okresleniami powinniśmy poczekać na działania policji. My jako hotel dołożymy wszelkich starań aby na każdym etapie śledztwa współpracować z policją w celu jak najszybszego wyjaśnienia sprawy.
Jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności i stres na jakie byli Państwo narażeni

Zrecenzowano: 3 maja 2019

Hotel, mimo że trochę trąca PRL-em, wszystko bardzo czyste, pokoje, łazienki, korytarze. Nie ma się do czego przyczepić. Obsługa na najwyższym pozimie, począwszy od personelu sprzątającego, przez recepcję na kelnerach kończąc. Obfite i smaczne kolacje i śniadania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Woda w basenie cieplutka, jedynie klatka schodowa prowadzącą na basen troszkę zimna. Polecam całym sercem.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, kasia0610
Zrecenzowano: 21 marca 2019

Hotel nie jest pierwszej odsłony, ale ja byłam tam, żeby korzystać z noclegów. Do samego obiektu hotelowego nie mam uwag, widać ząb czasu ale, czysto i zadbane - t najważniejsze.
Uwagi mam do śniadań - nie było wystarczającej ilości posiłków w stosunku do natężenia spożywających posiłek gości. Nie chodzi mi o urozmaicenie, ale o szybkość uzupełniania produktów, dań. Byłam tam dwie doby i dwa razy były puste półmiski , bemary, słyszałam - już robimy, ale to nie o to chodzi. Powinno być zawsze zrobione na czas- i to mi się nie podobało

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 8 stycznia 2019

Wspólnie z żoną i dwójką dzieci (6 i 2 lata) spędziliśmy w Hotelu Astor przedłużony weekend w grudniu, tyż przed świętami Bożego Narodzenia.

Wybraliśmy pobyt all inclusive w apartamencie junior, który szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi (osobna sypialnia). Hotelu na zewnątrz nie sprawia zbyt piorunującego wrażenia ale po wejściu do środka i spotkanie z pracownikami hotelu ewentualne złe wrażenie od razu mija. Od recepcji poprzez pracowników restauracji i centrum wellnes każdy jest miły i uśmiechnięty.

Dzieciom bardzo przypadły do gustu sale zabaw, nam natomiast możliwości All inclusive. Posiłki serwowane w restauracji są przepyszne a ich ilość przekracza wszelkie wyobrażenia. Do tego basen i kręgle-Słowem nawet nie musielibyśmy wychodzić z hotelu przez cztery dni a i tak byśmy się tutaj nie nudzili. Polecamy każdemu i na pewno jeszcze kiedyś chętnie wrócimy. Jesteśmy pod dużym wrażeniem.

Jedyny minus jaki zauważyliśmy to to że niektóre pomieszczenia tak jak np. łazienki wymagałyby odświeżenia. Nad tym musi pomyśleć właściciel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodzin (2+2) polecam apartament junior. Posiada oddzielną sypialnię, gdzie można spokojnie położyć dzieciaki spać.
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, malfeusz