Jastrzębia Góra

“Obiad rodzinny po sezonie”

Restauracja Hotel Faleza
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pieknie polozony hotel i wspaniala restauracja. Doskonala kuchnia, pyszne przystawki, ktore spokojnie moglyby byc daniami, jagniecina na placuszku ziemniaczanym, kalmary w tempurze - smaczne, delikatne, super podane. Pierożki z kaczką, niesamowicie zielone i rozplywajace sie w ustach. Absolutnie cudne, godne polecenia miejsce z bardzo miłą obsługa. Klasa!

Dziękujemy, 571hanial

Zrecenzowano 9 września 2019

To miejsce znam raczej z góry jako paralotniarz. Było tam kiedyś fajne startowisko. No wiec z sentymentu weszliśmy (po chyba 12-15 latach). Duzo sie zmieniło. Teraz o jedzeniu. Bardzo dobre , bez zadęcia, proste dania. Tatar z tunczyka troche przesolony. Makaron Mie z owocami morza przyzwoity. Krewetki (całe) też. Można wjeżdzać bez obawy. Ceny optymalne. SUUUper piwo!!!!!!

Dziękujemy, AndySop
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam 26. 08.2019. Razem z żoną usiedlismy w ogrodzie na zewnątrz. Przy trzech stolikach siedzieli goście, więc ruch niewielki. Pięciu kelnerów przechodziło obok nas, ale żaden nie podszedł. Po 20 minutach wreszcie się jeden zainteresował. Zamówiłem kawę i drinka. Po kolejnych 20 minutach wstalismy i wyszliśmy. Obsługa kelnerska tragiczna.

Dziękujemy, Mr J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy sałatki oraz deser. Wszystko jak zawsze bez zarzutu. Polecamy to miejsce, klimat, cisza i jakość.

Dziękujemy, marcins164
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie podane pyszne jedzenie.
Je się oczami i aż żal nie zrobić zdjęcia.
Jedzenie przepyszne.
Najlepsza zupa z białych warzyw jaką jadłam.
Dnia główne delikatne i że smakiem.
I desery!
Poza tym bardzo miła i profesjonalna obsluga.
Piękne ciche miejsce.
Można delektować się jedzeniem i widokiem. Szum fal i pięknie podane pysznd jedzenie.
Polecamy!

Dziękujemy, agnieszka_jan

Restauracja Hotel Faleza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Faleza ? Podziel się wrażeniami!