“Przypadkowo sentymentalnie”

Restauracja Hotel Faleza
Zrecenzowano 9 września 2019

To miejsce znam raczej z góry jako paralotniarz. Było tam kiedyś fajne startowisko. No wiec z sentymentu weszliśmy (po chyba 12-15 latach). Duzo sie zmieniło. Teraz o jedzeniu. Bardzo dobre , bez zadęcia, proste dania. Tatar z tunczyka troche przesolony. Makaron Mie z owocami morza przyzwoity. Krewetki (całe) też. Można wjeżdzać bez obawy. Ceny optymalne. SUUUper piwo!!!!!!

Dziękujemy, AndySop

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam 26. 08.2019. Razem z żoną usiedlismy w ogrodzie na zewnątrz. Przy trzech stolikach siedzieli goście, więc ruch niewielki. Pięciu kelnerów przechodziło obok nas, ale żaden nie podszedł. Po 20 minutach wreszcie się jeden zainteresował. Zamówiłem kawę i drinka. Po kolejnych 20 minutach wstalismy i wyszliśmy. Obsługa kelnerska tragiczna.

Dziękujemy, Mr J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy sałatki oraz deser. Wszystko jak zawsze bez zarzutu. Polecamy to miejsce, klimat, cisza i jakość.

Dziękujemy, marcins164
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie podane pyszne jedzenie.
Je się oczami i aż żal nie zrobić zdjęcia.
Jedzenie przepyszne.
Najlepsza zupa z białych warzyw jaką jadłam.
Dnia główne delikatne i że smakiem.
I desery!
Poza tym bardzo miła i profesjonalna obsluga.
Piękne ciche miejsce.
Można delektować się jedzeniem i widokiem. Szum fal i pięknie podane pysznd jedzenie.
Polecamy!

Dziękujemy, agnieszka_jan
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem dotarliśmy do punktu widokowego Faleza, skąd rozpościera się cudowny widok na Bałtyk. W tym miejscu znajduje się fantastycznie położony hotel Faleza (jak dla mnie najlepsza lokalizacja w Jastrzębiej Górze, żałuję,że nie znaleźliśmy tego miejsca na Bookingu, mają pokoje z widokiem na morze, a w okół cisza, spokój i piękne widoki).
Usiedliśmy w ogródku restauracji i zamówiliśmy cappuccino oraz kawę z baileysem i rozkoszowaliśmy się pięknym widokiem.
Plus za:
Kawa, doskonała i bardzo kulturalna obsługa, ogródek elegancki, schludny i osłonięty od wiatru.
Wnętrze restauracji również prezentuje się bardzo elegancko i wykwintnie, więc z pewnością wrócimy tu za jakiś czas na kolację.

Dziękujemy, 824annam

Restauracja Hotel Faleza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Faleza ? Podziel się wrażeniami!