“Późne śniadanie ”

Restauracja Hotel Faleza
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy sałatki oraz deser. Wszystko jak zawsze bez zarzutu. Polecamy to miejsce, klimat, cisza i jakość.

Dziękujemy, marcins164

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie podane pyszne jedzenie.
Je się oczami i aż żal nie zrobić zdjęcia.
Jedzenie przepyszne.
Najlepsza zupa z białych warzyw jaką jadłam.
Dnia główne delikatne i że smakiem.
I desery!
Poza tym bardzo miła i profesjonalna obsluga.
Piękne ciche miejsce.
Można delektować się jedzeniem i widokiem. Szum fal i pięknie podane pysznd jedzenie.
Polecamy!

Dziękujemy, agnieszka_jan
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem dotarliśmy do punktu widokowego Faleza, skąd rozpościera się cudowny widok na Bałtyk. W tym miejscu znajduje się fantastycznie położony hotel Faleza (jak dla mnie najlepsza lokalizacja w Jastrzębiej Górze, żałuję,że nie znaleźliśmy tego miejsca na Bookingu, mają pokoje z widokiem na morze, a w okół cisza, spokój i piękne widoki).
Usiedliśmy w ogródku restauracji i zamówiliśmy cappuccino oraz kawę z baileysem i rozkoszowaliśmy się pięknym widokiem.
Plus za:
Kawa, doskonała i bardzo kulturalna obsługa, ogródek elegancki, schludny i osłonięty od wiatru.
Wnętrze restauracji również prezentuje się bardzo elegancko i wykwintnie, więc z pewnością wrócimy tu za jakiś czas na kolację.

Dziękujemy, 824annam
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna dobra restauracja w okolicy Jastrzębiej Góry. Jedzenie dobre, warte polecenia szczególnie ze względu na położenie bezpośrednio przy krawędzi klifu z widokiem na morze.

1  Dziękujemy, ola_w55
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Duże porcje, Dobrze dobrane smaki kuchni fiusion , byliśmy wiele razy i nigdy nas nie zawiodła :) polecam

2  Dziękujemy, Paulina M

Restauracja Hotel Faleza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Faleza ? Podziel się wrażeniami!