Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel o rewelacyjnej lokalizacji, wszędzie blisko (plaża, sklep, coctail bar, restauracje). Śniadanie przepyszne, duży wybór, różnorodne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajny taras na dachu- leżaki, fotele, bar czynny w sezonie- super sprawa! Basen mały, ale niezatloczony (raczej wybrałyśmy termin poza sezonem żeby korzystać swobodnie). Sauna ok. W SPA obsługa bardzo miła i pomocna, wyrozumiała, dobrze przygotowana- korzystaliśmy z masaży- warto- ceny przystępne! Czystość w pokoju bez zarzutu, stan pokoju bardzo dobry, nie widać zaniedbań. Recepcjonistka także o bardzo miłej aparycji. Lobby bar ok. Generalnie hotel i miejsce godne polecenia. Aż dziwne ze nie ma 4*! Polecam serdecznie!

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na plus lokalizacja hotelu. Przyjemna atmosfera. Pokój trzyosobowy - wygodny. Łazienka średnia - ciemne światło. Telewizor mały, zbyt maly jak na taki pokój. W pokoju czajnik, herbata i kawa. Auta można zaparkować przed hotelem lub na podziemnym parkingu za 30 zł za dobę. Bardzo dobre śniadania. Elegancka restauracja Lazurowa. Z przyjemnością wrócę do tego hotelu. I do tego wspaniała szeroka plaża.

Dziękujemy, AgnieszkaAS
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, polecam. Świetne śniadania, bardzo dobra oferta spa, przyjazny personel, basen, sauna i doskonała lokalizacja. Dałbym 5, ale niestety wi-fi prawie nie działa. Pokoje ładne, czyste i wyposażone w czajnik.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, coliber73
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na bardzo dobry, ma świetna lokalizacje. Pokoje czyste i przestronne.
Śniadania pyszne i różnorodne. Ogromną zaleta tego hotelu jest piękny taras na dachu, basen oraz płac zabaw dla dzieci.
Polecam to miejsce.
Mam tylko jeden mały minus „winda” w hotelu na którą czeka się bardzoooo długo jak by hotel miał co najmniej 20 pięter ...

Dziękujemy, magda-pn86
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel w rewelacyjnej lokalizacji ( 5 min do plaży) bardzo dobre śniadania i obiadokolacje. Miła i pomocna obsługa. Na minus... niewyobrażalna wpadka pań sprzątających ( zapomniały posprzątać pokój, łóżka nie pościelone. W pokojach wymienione tylko ręczniki i uzupełniona woda na tym koniec)

Dziękujemy, majamark