Jastrzębia Góra
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na plus lokalizacja hotelu. Przyjemna atmosfera. Pokój trzyosobowy - wygodny. Łazienka średnia - ciemne światło. Telewizor mały, zbyt maly jak na taki pokój. W pokoju czajnik, herbata i kawa. Auta można zaparkować przed hotelem lub na podziemnym parkingu za 30 zł za dobę. Bardzo dobre śniadania. Elegancka restauracja Lazurowa. Z przyjemnością wrócę do tego hotelu. I do tego wspaniała szeroka plaża.

Dziękujemy, AgnieszkaAS
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, polecam. Świetne śniadania, bardzo dobra oferta spa, przyjazny personel, basen, sauna i doskonała lokalizacja. Dałbym 5, ale niestety wi-fi prawie nie działa. Pokoje ładne, czyste i wyposażone w czajnik.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, coliber73
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na bardzo dobry, ma świetna lokalizacje. Pokoje czyste i przestronne.
Śniadania pyszne i różnorodne. Ogromną zaleta tego hotelu jest piękny taras na dachu, basen oraz płac zabaw dla dzieci.
Polecam to miejsce.
Mam tylko jeden mały minus „winda” w hotelu na którą czeka się bardzoooo długo jak by hotel miał co najmniej 20 pięter ...

Dziękujemy, magda-pn86
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel w rewelacyjnej lokalizacji ( 5 min do plaży) bardzo dobre śniadania i obiadokolacje. Miła i pomocna obsługa. Na minus... niewyobrażalna wpadka pań sprzątających ( zapomniały posprzątać pokój, łóżka nie pościelone. W pokojach wymienione tylko ręczniki i uzupełniona woda na tym koniec)

Dziękujemy, majamark
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na weekend z rodziną. Parking podziemny, basen (mały), kręgielnia.
Trochę ciasno przy śniadaniu, zbyt mała ilość stolików...
Jedna winda, więc trochę się naczekacie.
Świetnie usytuowany punkt widokowy relaksacyjny na dachu obiektu.
Generalnie, polecam dla rodzin z dziećmi, blisko do centrum i na plażę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, krzysztofk253