Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, polecam. Świetne śniadania, bardzo dobra oferta spa, przyjazny personel, basen, sauna i doskonała lokalizacja. Dałbym 5, ale niestety wi-fi prawie nie działa. Pokoje ładne, czyste i wyposażone w czajnik.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, coliber73
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na bardzo dobry, ma świetna lokalizacje. Pokoje czyste i przestronne.
Śniadania pyszne i różnorodne. Ogromną zaleta tego hotelu jest piękny taras na dachu, basen oraz płac zabaw dla dzieci.
Polecam to miejsce.
Mam tylko jeden mały minus „winda” w hotelu na którą czeka się bardzoooo długo jak by hotel miał co najmniej 20 pięter ...

Dziękujemy, magda-pn86
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel w rewelacyjnej lokalizacji ( 5 min do plaży) bardzo dobre śniadania i obiadokolacje. Miła i pomocna obsługa. Na minus... niewyobrażalna wpadka pań sprzątających ( zapomniały posprzątać pokój, łóżka nie pościelone. W pokojach wymienione tylko ręczniki i uzupełniona woda na tym koniec)

Dziękujemy, majamark
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na weekend z rodziną. Parking podziemny, basen (mały), kręgielnia.
Trochę ciasno przy śniadaniu, zbyt mała ilość stolików...
Jedna winda, więc trochę się naczekacie.
Świetnie usytuowany punkt widokowy relaksacyjny na dachu obiektu.
Generalnie, polecam dla rodzin z dziećmi, blisko do centrum i na plażę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, krzysztofk253
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny , pokój przestronny , czysto , świeżo . Myśle , że wrócimy do tego hotelu . Śniadania bardzo dobrze , najlepsza kawa , która była przepyszna . W cenie basen , jacuzzi ze słoną wodą i sauny . Wypożyczyliśmy rowery , trochę zużyte i widać , że nie serwisowane , to chyba najsłabszy element w tym hotelu . Do morza bardzo blisko , lokalizacja super . Polecam wszystkim

Dziękujemy, 524emilo