Moc wspomnirn

Super lokalizacja na dedykowane drinki w pieknym otoczeniu. Jedyne na co trzeba uwazac to ich moc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Andrzej149
Atrakcja Jastrzębiej

Zrecenzowano: 4 września 2019
Jacek M
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Super miejscówka, bardzo duży wybór napojów, super barmani i barmanki, super drinki, koktajle, przekąski itd, polecam.

Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 1 września 2019

Kilka lat temu rzeczywiście Bar był atrakcją w Jastrzebiej. Wspaniali Barmani, każdy drink inny, każda owocowa ozdoba dobierana do smaku i zawartości. Tym czasem teraz to " robota przemysłowa" niemal każdy Klient słyszy podobną argumentację przy sporządzaniu drinka. Dekoracje robione dużo wcześniej , czekają tylko by znaleźć się na odpowiednich szklankach. Szkoda ...bo było to naprawdę kultowe miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, magda k
Zrecenzowano: 1 września 2019

Bywaliśmy w barze Max wiele razy 7-10 lat temu, było to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne. W te wakacje postanowiliśmy znowu odwiedzic bar no i... w niczym nie przypomina to dawnego uroku poza podobnymi na pierwszy rzut oka drinkami (tylko za to dwa oczka). Kiedyś barmani znali się na rzeczy a smak każdego drinka był super, dokładnie taki jak człowiek sobie zyczył,Teraz klepią jeden wyuczony tekst, koktajle są takie sobie. Oczywiscie to kwestia indywidualnego smaku ale zachowanie obsługi już nie. Barmani przechodzą obok czekającego przy barze gościa udając, ze go nie widzą. Rozumiem, ze moga akurat obsługiwać kogoś ale naeży o tym poinformaować a nie odburkiwać ludziom pytającym czy moga coś zamówić. Taką sytuację widzieliśmy kilkakrotnie.Nagminne są też rozmowy między sobą lub ze znajomymi przez obsługę mimo. ze ktoś stoi przy barze od długiego czasu w oczekiwaniu na chęć złożenia zamówienia. Ozdoby drinków z owoców też jednakowe, nie jak kiedyś robione przy kliencie tylko hurtowo produkowane przez obsługę. Reasumując, będąc tam po raz pierwszy wrażenie średnie, mając jednak porównanie z barem sprzed lat jakość poleciała na łeb i ogólnie kiepsko

Dziękujemy, kab11111
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drinki bardzo dobre, barman robil drinki ze świeżych owoców, obieranych na miejscu. Przepieknie przybrane, jedne z lepszych miejsc w jakich bylam nad polskim morzem

Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dobrym lunchu, chwila na wesołego i witaminowe drinka
Miła obsługa , minusik za dużo alkoholi do wyboru
Polecam

Dziękujemy, Michal_Blach