Moc wspomnirn

Super lokalizacja na dedykowane drinki w pieknym otoczeniu. Jedyne na co trzeba uwazac to ich moc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Andrzej149
Idealne miejsce na imprezkę

Bardzo fajne miejsce, obsługa miła, drinki przepyszne. Jedynym minusem są stosunkowo wysokie ceny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
Anna M

Zrecenzowano: 1 września 2019

Kilka lat temu rzeczywiście Bar był atrakcją w Jastrzebiej. Wspaniali Barmani, każdy drink inny, każda owocowa ozdoba dobierana do smaku i zawartości. Tym czasem teraz to " robota przemysłowa" niemal każdy Klient słyszy podobną argumentację przy sporządzaniu drinka. Dekoracje robione dużo wcześniej , czekają tylko by znaleźć się na odpowiednich szklankach. Szkoda ...bo było to naprawdę kultowe miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, magda k
Zrecenzowano: 1 września 2019

Bywaliśmy w barze Max wiele razy 7-10 lat temu, było to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne. W te wakacje postanowiliśmy znowu odwiedzic bar no i... w niczym nie przypomina to dawnego uroku poza podobnymi na pierwszy rzut oka drinkami (tylko za to dwa oczka). Kiedyś barmani znali się na rzeczy a smak każdego drinka był super, dokładnie taki jak człowiek sobie zyczył,Teraz klepią jeden wyuczony tekst, koktajle są takie sobie. Oczywiscie to kwestia indywidualnego smaku ale zachowanie obsługi już nie. Barmani przechodzą obok czekającego przy barze gościa udając, ze go nie widzą. Rozumiem, ze moga akurat obsługiwać kogoś ale naeży o tym poinformaować a nie odburkiwać ludziom pytającym czy moga coś zamówić. Taką sytuację widzieliśmy kilkakrotnie.Nagminne są też rozmowy między sobą lub ze znajomymi przez obsługę mimo. ze ktoś stoi przy barze od długiego czasu w oczekiwaniu na chęć złożenia zamówienia. Ozdoby drinków z owoców też jednakowe, nie jak kiedyś robione przy kliencie tylko hurtowo produkowane przez obsługę. Reasumując, będąc tam po raz pierwszy wrażenie średnie, mając jednak porównanie z barem sprzed lat jakość poleciała na łeb i ogólnie kiepsko

Dziękujemy, kab11111
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drinki bardzo dobre, barman robil drinki ze świeżych owoców, obieranych na miejscu. Przepieknie przybrane, jedne z lepszych miejsc w jakich bylam nad polskim morzem

Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dobrym lunchu, chwila na wesołego i witaminowe drinka
Miła obsługa , minusik za dużo alkoholi do wyboru
Polecam

Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym barze 2 razy w czasie naszego pobytu w Jastrzębiej Górze. Za każdym razem gdy chce się złożyć zamówienie trzeba polować na barmana (a jest ich wielu), aż skończy pogawędkę z kolegami/koleżankami. Samo czekanie na zamówienie już powoduje,że odechciewa się tego drinka. Warto dodać, że nasze wizyty miały miejsce za dnia, kiedy bar nie był pełen turystów. Ciekawe ile czeka się wieczorem.
Barman pyta jaki ma być drink, trzeba wskazać jaki alkohol preferujemy i smak słodki/kwaśny. Dwa razy prosiłam o smak brzoskwiniowy, ale zawsze wychodził nektarynkowo/pomarańczowy. Raz zamówiłam również klasyczną pina coladę i była ok. Drinki nie zwalają z nóg, zarówno pod względem kompozycji smaków, jak i zawartości alkoholu. Jeśli chcemy mocniejszą opcję, można wybrać dodatkowy alkohol i wtedy koszt drinka to 37zł.
Plus za lokalizację i fakt, że drinki są miksowane ze świeżymi owocami. Duży minus za obsługę, tak naprawdę widziałam tam tylko jedną panią barmankę, która była zaangażowana i faktycznie chciała wiedzieć jaki smak będzie odpowiadał klientom. Reszta obsługi szła na łatwizne.

Dziękujemy, 824annam