Moc wspomnirn

Super lokalizacja na dedykowane drinki w pieknym otoczeniu. Jedyne na co trzeba uwazac to ich moc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Andrzej149
Idealne miejsce na imprezkę

Bardzo fajne miejsce, obsługa miła, drinki przepyszne. Jedynym minusem są stosunkowo wysokie ceny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
Anna M

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drinki bardzo dobre, barman robil drinki ze świeżych owoców, obieranych na miejscu. Przepieknie przybrane, jedne z lepszych miejsc w jakich bylam nad polskim morzem

Dziękujemy, ewelson
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dobrym lunchu, chwila na wesołego i witaminowe drinka
Miła obsługa , minusik za dużo alkoholi do wyboru
Polecam

Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym barze 2 razy w czasie naszego pobytu w Jastrzębiej Górze. Za każdym razem gdy chce się złożyć zamówienie trzeba polować na barmana (a jest ich wielu), aż skończy pogawędkę z kolegami/koleżankami. Samo czekanie na zamówienie już powoduje,że odechciewa się tego drinka. Warto dodać, że nasze wizyty miały miejsce za dnia, kiedy bar nie był pełen turystów. Ciekawe ile czeka się wieczorem.
Barman pyta jaki ma być drink, trzeba wskazać jaki alkohol preferujemy i smak słodki/kwaśny. Dwa razy prosiłam o smak brzoskwiniowy, ale zawsze wychodził nektarynkowo/pomarańczowy. Raz zamówiłam również klasyczną pina coladę i była ok. Drinki nie zwalają z nóg, zarówno pod względem kompozycji smaków, jak i zawartości alkoholu. Jeśli chcemy mocniejszą opcję, można wybrać dodatkowy alkohol i wtedy koszt drinka to 37zł.
Plus za lokalizację i fakt, że drinki są miksowane ze świeżymi owocami. Duży minus za obsługę, tak naprawdę widziałam tam tylko jedną panią barmankę, która była zaangażowana i faktycznie chciała wiedzieć jaki smak będzie odpowiadał klientom. Reszta obsługi szła na łatwizne.

Dziękujemy, 824annam
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Można tam miło spędzić czas. Drinki wyśmienite, przybranie ich różnymi owocami robi wrażenie. Miła obsługa. Ceny różne, ale warto.

Dziękujemy, jben2018
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bar robi wrażanie. Ogromny wybór alkoholi, pięknie przystrojone drinki oraz koktajle bezalkoholowe. Dość dużo miejsc siedzących, jest również zakątek z piaskiem dla dzieci. Warto zajrzeć i spróbować. Choć cena drinku dość wysoka, drink tygodnia 20zł, inne wymyślone 28 zł. Ale za to przystrojenie z owoców warto! Pychota :)

Dziękujemy, Rodzinka-Jac