“Lekko rozczarowani”
Restauracja Papaj — recenzja

Restauracja Papaj
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Po przeczytaniu dobrych opinii o tym miejscu, postanowiliśmy je odwiedzić i niestety zawiedliśmy się... Zepsuty, kwaśny rosół i sandacz zamawiany w panierce otrzymany bez panierki.
Na plus na pewno reakcja Pani kelnerki, która widząc nie zjedzony rosół sama spytała czy wszystko ok i bez żadnych próśb/narzekań z naszej strony udzieliła rabat na rachunku.

Dziękujemy, JoanM0125

W restauracji Papaj jedliśmy obiady obsługa na zadowalającym poziomie. Po sezonie powinni już dokładnie umyć krzesła dla dzieci ponieważ są brudne. Co się tyczy samego jedzenia smaczne, porcje duże, ceny przyzwoite. Restauracja przystosowana do małych dzieci rodzice mogą zjeść spokojnie obiad a dzieci się bawią. Polecam

Dziękujemy, Skrapi86
Zrecenzowano 12 września 2019

Smacznie i ładnie. Bardzo dobre dania rybne. Polecam rozplywajacy się w ustach sandacz ze szpinakiem i parmezanem. Doskonałe pierogi z serem jagodami i śmietaną... Jak oni zrobili to ciasto!! Bomba!!

Dziękujemy, Pawelo K
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nam smakowało. Duże porcje. Grillowany kurczak ze szpinakiem i ryżem całkiem smaczny. Jedynie filet był wg mnie zbyt suchy i za delikatny. Polędwiczki wp. w sosie borowikowym bardzo dobry.

Dziękujemy, AgnieszkaAS
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyzwoite miejsce, solidne porcje, miła młoda obsługa i przystępne ceny, ale z jedzeniem można różnie trafić. Zamówiłam polędwiczkę z prawdziwkami, ktora była bardzo smaczna, natomiast pierogi z kaczką mojego chłopaka były już mdłe i mocno było czuć..kaczką. Zupa kaszubska również nic specjalnego. Widziałam na stołach innych klientów, że jedzenie wyglądało obficie i smacznie więc może akurat nie najlepiej trafiliśmy. Tak czy siak myślę, że kuchnia ogólnie wypada ok i warto spróbować choćby dla samej polędwiczki.

Dziękujemy, 480smakoszka

Restauracja Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Papaj? Podziel się wrażeniami!