“Doskonałe jedzenie”

Restauracja Papaj
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Smacznie i ładnie. Bardzo dobre dania rybne. Polecam rozplywajacy się w ustach sandacz ze szpinakiem i parmezanem. Doskonałe pierogi z serem jagodami i śmietaną... Jak oni zrobili to ciasto!! Bomba!!

Dziękujemy, Pawelo K

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nam smakowało. Duże porcje. Grillowany kurczak ze szpinakiem i ryżem całkiem smaczny. Jedynie filet był wg mnie zbyt suchy i za delikatny. Polędwiczki wp. w sosie borowikowym bardzo dobry.

Dziękujemy, AgnieszkaAS
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyzwoite miejsce, solidne porcje, miła młoda obsługa i przystępne ceny, ale z jedzeniem można różnie trafić. Zamówiłam polędwiczkę z prawdziwkami, ktora była bardzo smaczna, natomiast pierogi z kaczką mojego chłopaka były już mdłe i mocno było czuć..kaczką. Zupa kaszubska również nic specjalnego. Widziałam na stołach innych klientów, że jedzenie wyglądało obficie i smacznie więc może akurat nie najlepiej trafiliśmy. Tak czy siak myślę, że kuchnia ogólnie wypada ok i warto spróbować choćby dla samej polędwiczki.

Dziękujemy, 480smakoszka
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji wpadliśmy z dziećmi na lunch. Sam lokal jest bardzo urokliwy, w nadmorskim stylu - ma dużo stolików na zewnątrz i zachęca do wejścia. Obsługa miła. Niestety jedzenie jest przeciętne i wymaga dopracowania. Tatar wołowy (przystawka) jest ogromny i zrobiony z rostbefu. Lepiej żeby był dwa razy mniejszy ale z polędwicy wołowej. Wtedy byłby zjedzony ze smakiem i połowa nie zostałaby na talerzu. Turbot i krewetki również bez rewelacji niestety. Spaghetti przeciętne :( Ogólnie brakuje tego czegoś co zachęca do powrotu.

Dziękujemy, AnnaZiolek
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

cudowna atmosfera - dzięki mlodej, milej i energicznej zalogie. robią wszystko zeby goscie czuli sebie jak VIPy. smacznie, swieze, estetycznie, jest kącik dla dzieci, ktory cieszy sie popularnoscią. gorąco polecamy!

Dziękujemy, Sightsee403258

Restauracja Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Papaj? Podziel się wrażeniami!