“Przyjemnie”

Restauracja Papaj
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło, kulturalnie, przyjemnie i smacznie
Szybka obsługa, morski klimat, przystępnie cenowo
Polecam

Dziękujemy, Ewunia0410

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna knajpa jedzenie różnorodne od ryby do golonki i wszystko super
Jadłem ogórkową i kaczkę no i to było dobre jedzonko i nie byłem wstanie przejeść.

Jak na taki młyn to super obsługa

Dziękujemy, 532lukaszl
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, podane co ostatnio rzadko spotykane, wszystkim gościom jednocześnie
Widok na promenade
Miła profesjonalna obsługa.
Obszerne menu
Miejsce w którym napewno miło spędzisz czas i smacznie zjesz.

Dziękujemy, adampR2771RV
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór dań w menu, ale pomimo tego wszystko smakuje wyśmienicie. Do tego obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Naprawdę bardzo miłe zaskoczenie, choć wydawało się na początku, że to knajpa do masowej obsługi.
Na obiad polecam rewelacyjny tatar ze śledzia podany na grzance (przystawka), flądra, frytki, surówka; sandacz na parze; zupę rybna kaszubską.

Dziękujemy, pawelgolab
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Restauracje na tarasie górnym wyglądała super, usiedliśmy i zamówiliśmy Turbota , zupę kaszubską rybną i Tagliatelle z łososiem w sosie szpinakowym.... zupka dopłynęła po 25 minutach smak zupy przypominał zupę ogórkową z dodatkiem ryby ......z zupą rybną nie miało to nic wspólnego ...Turbot - suchy no i jak się okazało ważył prawie 400 g z tego filet nie ważył więcej niż 100 g...... Tagliatelle z łososiem w sosie szpinakowym była by pyszna gdyby ktoś nie wlał do niej magi i to sporo, bardzo przesolone .... na koniec rachunek otrzymaliśmy w dodatku nie nasz ....masakra szkoda mi tylko obsługi która musiała się czerwienić za te wszystkie błędy w kuchni .....
Nie polecam i napewno nie wrócimy ponownie .....

Dziękujemy, PIOTR S

Restauracja Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Papaj? Podziel się wrażeniami!