Jastrzębia Góra
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia na mapie Jastrzębiej Góry. Świetna lokalizacja. Nie w ruchliwym centrum ale zaraz obok. Wszędzie kilka minut piechotą.
Gospodarze bardzo gościnni. Pokoje komfortowe. A śniadania... nigdzie nie jadłam lepszych! Petarda!
Ze szczerym sumieniem polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 68jag
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017

Witam właśnie wróciliśmy z Oskara jesteśmy bardzo zadowoleni .Pensjonat znajduje się na uboczu jest cisza spokój ale wszędzie jest blisko,pokoje są czyste, zadbane każdy posiada balkon są wyposażone w telewizor ,lampki nocne ,czajnik bezprzewodowy w każdej łazience suszarka ,ręczniki ,mydło .Kazdy pokój posiada także sprzed plażowy koc,parawan ,leżaki.W pensjonacie także są wspaniale posiłki ...śniadania super Pani Beatka serwuje pyszne sałatki,śledziki,serki i co tam dusza zapragnie a jajecznica przygotowywana przez Pana Sławka na słonince i z miłością jest nie do podrobienia palce lizać!!! Obiadki pyszne cieplutkie świeżutkie ilość nie do przejedzenia :) zawsze kawusia ciasto...Właściciel pensjonatu to ludzie życzliwi pozytywnie nastawieni do każdego kto zawita do Oskara.Jest tez drink bar a Pani Patrycja przyrzadza super drinki i ma przesliczny usmiech :) Polecam ten pensjonat i wrocimy na pewno!!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, ElzbietaW126
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2017

Byliśmy w Oskarze w święta kwiecień 2017 jedzenie jak w domu u mamy całe święta wystawione słodycze ciasta owoce do tego jak kto lubi kawkę ciepłą czekoladę herbatka można się było poczęstować nawet bardzo dobrym winkiem pokoje czyściutkie i zadbane cały ośrodek czysty zadbany właściciele i obsługa bardzo miła dziękujemy właścicielom Pani Beacie i Panu Sławkowi za miłe przyjęcie pyszne śniadanka domowe obiadki bardzo polecamy ten ośrodek pozdrowionko

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, andrzejbasia3
Zrecenzowano: 10 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Super wczasy wspaniała obsługa,domowe smaki super warunki,dring bar w zasiegu ręki z świetnymi napojami % polecam.Blisko do przepieknych miejc w Jastrzębiej. Cudne plaże z niesamowitymi klifami. Dojazd szybki ibez prblemowy.Dla osób wierzących i praktykójących kościół w zasięgu ręki

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano: 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Zawsze można na coś narzekać.... a pokoje małe, a windy nie ma, troszkę trzeba poczekać na gorąca wodę.... Oskar to miejsce z miłym klimatem, zawsze uśmiechnięta i miłą właścicielką, czystymi pokojami. Jest też coś szczególnego czego łatwo nie spotkacie to ŚNIADANIA. Smaczne robione z dużą inwencja kulinarna i codziennie inne. Polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, konradn824