“Zawiedziony”

Smażalnia i Pizzeria Na Fali
Opis: Smażalnia - Pizzeria Na Fali Ryby smażone i grillowane Pizza z pieca Zestawy obiadowe Zestawy dla dzieci Domowe pierogi Zupy
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 2 porcje flądry z frytkami. Niestety pełne rozczarowanie. Frytki spalone, ryba dopiero co wyciągnięta z zamrażarki i do tego przesolona.. cena za dwa obiady 70zl.

Dziękujemy, Stay668891

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Do "Na fali" wybraliśmy się zachęceni długą kolejką. Nie zawiedliśmy się. Zamówiony filet z dorsza został przyrządzony idealnie w punkt. Mięso ryby było miękkie, soczyste i bardzo dobrze doprawione. Czysta przyjemność. Dodatki w postaci standardowego zestawu surówek i cieniutkich fryteczek również były smaczne. Całość wyszła drogo (jak to nad morzem), ale poniżej 100zł (razem z piwem), więc w porównaniu do konkurencji wyszło na przyzwoitym poziomie.

Z pełną stanowczością mogę polecić filet z dorsza w tym miejscu!

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Będąc w restauracji miałem przyjemność spróbować przepysznego i pięknie wyglądającego dorsza. Miła obsługa potrafi doradzić nawet najbardziej niezdecydowanemu klientowi. Z całego serca polecam i na pewno tu wrócę aby skosztować inne rybki.

Dziękujemy, Kinjiuu
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Standardowe danie jakie można zamówić nad polskim morzem to dorszyk w panierce. Niby zwykłe jedzenie, ale Na Fali przełamuje standardy polskich smażalni. Świetna panierka, soczysta ryba i ziemniaczki robione przez obsługę na miejscu sprawiają, że chętnie się tam wraca. Lokalizacja przy głównej drodze, praktycznie w samym centrum Jastrzębiej Góry, świetny klimat, smaczna rybka jak i pizza, czego chcieć więcej? Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, gentiloume
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo wcześniejszego braku tripadvisora bardzo łatwo tam trafić - główna ulica, minuta od plaży. Będziemy tam stałymi bywalcami ze względu na najlepszą rybę jaką mieliśmy okazję zjeść. Dorsz soczysty jak nigdzie, a panierka petarda - ponoć tajna receptura szefa. ;)
Jestem miłośniczką frytek, ale dałam się namówić, więc zamiast frytek warto skusić się na ziemniaczki, tez w genialnych przyprawach, było warto! Wszystko w rozsądnych cenach. Słyszeliśmy, że pizza z pieca też jest warta grzechu, ale to przy kolejnej wizycie! Szczerze polecamy!

1  Dziękujemy, 618patrycjam

Smażalnia i Pizzeria Na Fali — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia i Pizzeria Na Fali? Podziel się wrażeniami!