Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Jesteśmy pod wrażeniem tego miejsca, hotelu, personelu. Wszystko na wysokim poziomie. Pokój czysty, widok z pokoju na morze rewelacyjny i rzadko spotykamy nad naszym morzem.
Jedzenie przepyszne, śniadania bardzo różnorodne, placuszki drożdżowe i soki świeżo wyciskanie to mój nr.1
Dziękujemy za przesympatyczne spędzony dzas, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, DorisSze
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony na uboczu - co jest jego zaletą.
Śniadania pyszne, dania z karty również.Szkoda,że na sezon nie zdążyli z remontem spa!!
Niby wszystko ok, lecz minusem kład się mały pokój oraz brak klimatyzacji (cóż, nie doczytałam). Serwis sprzątający powinie sam sprzątać pokój a nie pytać gości czy życzą sobie sprzątanie i tak codziennie. Obsługa na recepcji jak również i niektórzy kelnerzy powinni być bardziej sympatyczni. Ja rozumie,że napiwki czynią cuda, lecz nie tędy droga!!!
Mimo to uważam pobyt za udany.

Dziękujemy, welma13
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel. Cisza, spokój. Nie ma tłumów. Koniecznie należy zarezerwować pokój z widokiem na morze - nawet w deszczowe dni można odpocząć patrząc na morze. Niestety zmiana kucharza spowodowała zmianę karty i restauracja w moim odczuciu dużo straciła na smaku. Na szczęście śniadania są dalej pyszne.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, weronikaoch
Zrecenzowano: 27 listopada 2018

Cisza, spokój, piękny widok, niezwykle uprzejma obsługa, pyszne jedzenie.. nie raz byłam i nie raz tu wrócę! Najlepsze miejsce na reset od miasta i codziennej gonitwy, nawet przy wietrznej pogodzie kawa na górnym tarasie to coś cudownie relaksującego.

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Wercybul
Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

1. Personel profesjonalny.
2. Czystość - czysto, choć codzienne sprzątanie pokoju należy zgłosić w recepcji ( niezrozumiałe dla mnie, gdyż są tradycyjne informatory wywieszane na klamce).
3. Śniadania smaczne i urozmaicone.
4. Restauracja..... podziękowania dla przygotowujących dorsza..... rewelacja.
5. Masaż - cudowne chwile relaksu.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Nemezis66