“Najlepsze burgery !!!”
Kapitan Burger — recenzja

Kapitan Burger
Opis: Kapitan Burger to miejsce gdzie zaskakujesz najlepszy burgerów przyrządzanych na grillu,w Jastrzębiej Górze. Oprócz tego znajdziesz również zapiekanki czeskie, hot dogi oraz frytki. Możesz też u Nas wypić dobre zimne piwko. Zapraszamy
Zrecenzowano 2 września 2019

Najlepsze burgery jakie jedliśmy, wspaniała obsługa, zapiekanki i naleśniki rewelacja. Wszystko świeże, doprawione i ładnie podane ... przesympatyczni właściciele, których pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenoa w przyszłym roku !!!

Dziękujemy, AleksandraMariusz75

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i świeże jedzonko w dobrej cenie, przygotowywane przez bardzo sympatyczną obsługę. Polecam!!!!

Dziękujemy, 840damiana
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Panowie wiedzą co w trawie piszczy. 8)
Mięsko smarzone na sosie BBQ
+ efekt rękawiczek przy posiłku = r00x
Pozdr.

Dziękujemy, EsGie
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Burger bardzo dobry choć spodziewałem się większego. Generalnie polecam zapiekanki też ok. Fajne miejsce na szybki obiad

1  Dziękujemy, Traveler802561
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz zjeść szybko coś dobrego to zdecydowanie polecam burgera u tych chłopaków!!! Mięso oraz dodartki 1 liga!

1  Dziękujemy, Dominik O

Kapitan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitan Burger? Podziel się wrażeniami!