Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wiele razy bywałem w Jastrzębiej Górze, jednak z racji stałego pobytu w Gdańsku, tylko trzykrotnie wynajmowaliśmy hotel. Ten pobyt w hotelu La Siesta przerasta wrażeniami pozostałe dwa. Poczynając od wspaniałej lokalizacji przez czystość i wygodę w pokoju, a kończąc na strefie SPA i urozmaiconym i smacznym śniadaniu. Jedyne co mnie zaskoczyło, to brak wody mineralnej w pokoju. Ale w zamian był parawan na plażę :).

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronny, czysty i wygodny. Brak wody mineralnej ale w zamian parawan na plażę :).
Dziękujemy, Footprints647454
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt spełnił wszystkie oczekiwania . Oferta zrealizowana w 100%. Super pokój , lokalizacja , menu ,profesjonalna i miła obsługa.Obiekt godny polecenia dla nawet najwybredniejszych .Z całą pewnością jeszcze raz tam wrócę .

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój LUX tak jak wskazuje jego nazwa.
Dziękujemy, sadamkiewicz
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Serdecznie polecam La Siesta. Przyjemna obsługa, pyszne jedzenie i idealna lokalizacja blisko morza. Nowy basen i sauny są świetne. Mam nadzieję wrócić tu znów są rok. Idealne miejsce Nie tylko dla rodzin z dziećmi Ale także dla starszych osób oraz młodych, którzy chcą się wyszalec w pobliskich pubach.

Dziękujemy, rafalpychowski
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Kolejny pobyt w hotelu i znowu bardzo udany. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne, pokoje czyściutkie. Hotel zapewnia atrakcje dla dzieci. Basen to super rozwiązanie. Lokalizacyjne hotel wygrywa z innymi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste, komfortowe. Pobyt bardzo udany
Dziękujemy, ewelina504
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry miła obsługa czysciutko duży wybór udogodnień typu basen sauna itd jedzenie smaczne polecam naprawdę miejsce dla rodziny szczególnie z dziećmi bardzo dobra lokalizacja bliziutko plaży

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak wskazówek wszystko ok
Dziękujemy, Kapecki