“Ulubiona restauracja nadmorska”
Restuaracja Lazurowa — recenzja

Restuaracja Lazurowa
Zrecenzowano 9 września 2019

Świetna kuchnia, doskonałe smaki na talerzu, pięknie podane. Bardzo uprzejma obsługa. Restauracja ze wspaniałą atmosferą.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Smaczne potrawy. Krótka karta menu. Fajny wystrój restauracji. Zupa rybna smaczna. Stek z kalafiora- fajny pomysł na podanie tego warzywka. Pycha.

Dziękujemy, AgnieszkaAS
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko zgodnie z poprzednimi recenzjami
Jedzenie lepsze niż dobre
Obsługa super
Być może nasze stroje sportowe trochę nie pasowały do miejsca, ale nie byliśmy odosobnieni
W porównaniu ze smażalniami w budach nadmorskich nie ma porównania
Ceny jak w smażalni - jakość dużo lepsza niż w smażalni
Polecam

Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem ostatnio to miejsce z żoną i polecam gorąco. Przemiła obsługa i doskonałe jedzenie. Polecam tagliatelle z owocami morza. A na deser mus karmelowy z lodami prosecco poprostu obłędny. Świetne połączenie smaków i przepięknie podane. Polecam gorąco.

Dziękujemy, 518marcine
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre czekadełko, było umiarkowana ilość osób to dobrze bo mieliśmy stolik na zewnątrz. Obsługa sprawna jednakże warto zaznaczyć jakie potrawy mają wchodzić na stół w określonym czasie. Pani mnie o to Spytała jednakże uznałem, że chodzi to o moja zupę i żony przystawkę. Drugie dania: dorsz w boczku pyszny, żony makaron tagiatelle z owocami można delikatnie mógłby być bardziej aldente. Mimo pewnych niedociaglosci warto było jechać rowerem z Juraty. Polecam miejsce!

Dziękujemy, Kamil O

Restuaracja Lazurowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restuaracja Lazurowa? Podziel się wrażeniami!