“Pozytywne wrażenie”
Restuaracja Lazurowa — recenzja

Restuaracja Lazurowa
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Smaczne potrawy. Krótka karta menu. Fajny wystrój restauracji. Zupa rybna smaczna. Stek z kalafiora- fajny pomysł na podanie tego warzywka. Pycha.

Dziękujemy, AgnieszkaAS

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko zgodnie z poprzednimi recenzjami
Jedzenie lepsze niż dobre
Obsługa super
Być może nasze stroje sportowe trochę nie pasowały do miejsca, ale nie byliśmy odosobnieni
W porównaniu ze smażalniami w budach nadmorskich nie ma porównania
Ceny jak w smażalni - jakość dużo lepsza niż w smażalni
Polecam

Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem ostatnio to miejsce z żoną i polecam gorąco. Przemiła obsługa i doskonałe jedzenie. Polecam tagliatelle z owocami morza. A na deser mus karmelowy z lodami prosecco poprostu obłędny. Świetne połączenie smaków i przepięknie podane. Polecam gorąco.

Dziękujemy, 518marcine
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre czekadełko, było umiarkowana ilość osób to dobrze bo mieliśmy stolik na zewnątrz. Obsługa sprawna jednakże warto zaznaczyć jakie potrawy mają wchodzić na stół w określonym czasie. Pani mnie o to Spytała jednakże uznałem, że chodzi to o moja zupę i żony przystawkę. Drugie dania: dorsz w boczku pyszny, żony makaron tagiatelle z owocami można delikatnie mógłby być bardziej aldente. Mimo pewnych niedociaglosci warto było jechać rowerem z Juraty. Polecam miejsce!

Dziękujemy, Kamil O
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Odwiedziny w Lazurowej były trochę przypadkiem. Nie jestem zwolennikiem odwiedzania wykwintnych restauracji z dziećmi, ale żona z córką namawiały.

Mieliśmy okazję odwiedzić akurat w godzinach późnopopołudniowych co wiązało się tym, że cała Lazurowa była skąpana w świetle tworząc niesamowity obraz.
Być może ze względu na status, lub też nietypową godzinę, ale restauracja była niemalże pusta. Nie mniej jednak muzyka, składająca się z coverów znanych przebojów jak i sympatyczna kelnerka nie pozwalały podupaść atmosferze. Otrzymane menu dostosowane zarówno dla bardziej wymagających jak i dzieci (np. dostępność samych frytek)

Spróbowaliśmy zupy, przystawki (krewetki), dania głównego (flądra) i desery. Jedzenie świeże, fantazyjnie podane.
Desery były obsypane świeżymi owocami.

Wyszliśmy zadowoleni. Pewnym zdziwieniem był rachunek, ponieważ ceny nie odstają mocno od okolicznych restauracji. Miłym akcentem jest menu przed lokalem, więc można spokojnie się namyślić czy selekcja i ceny nam odpowiadają.

Ogólnie myślę, że Lazurowa to świetna restauracja, wybijająca się spośród innych w okolicy, którą warto odwiedzić, nie tylko na romantyczną kolację ale też na obiad z rodziną.

1  Dziękujemy, AleksanderKam

Restuaracja Lazurowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restuaracja Lazurowa? Podziel się wrażeniami!