“Polecam”

Promenada Restauracja & Pizzeria
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cena do jakości do wielkości adekwatna jak za nierybne przysmaki! Doprawione i smaczne jedzenie, jedyny mały minus to ryby lekko mniejsze co do ceny jakie za nie się płaci.

Dziękujemy, 213garcia

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Zdjęcia nie oddają uroku tej restauracji! Po wejściu do środka można zachwycić się starannie dobranym wystrojem, który bardzo nas zainspirował. Sam pobyt w tym miejscu był bardzo przyjemny dla oka i duszy. A jedzenie? Pyszne! W końcu, w trakcie tygodniowego pobytu w JG smacznie się najadłam ☺️ dorsz był bardzo dobry, świetne surówki, które idealnie pasowały do ryby. Mąż, pizzowy krytyk, skusił się na klasyczny placek z szynką. Pizza wyglądała i smakowała pysznie. Niestety, mąż nieśmiało stwierdził, że jest nawet lepsza od jego, którą wykonuje w domu (a robi naprawdę mistrzowską) ☺️ żałujemy, że przyszliśmy do tej restauracji dopiero w ostatni dzień pobytu. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, AnettGi
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Promenada to super miejsce na rodzinny obiad i wieczorne spotkanie ze znajomymi czy ukochanym.Pyszne jedzonko w rozsądnej cenie,najlepsze drinki na wybrzeżu a wszystko w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze!
Polecam serdecznieJa na pewno TU wrócę!

Dziękujemy, I7245CQmartam
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne choć nawet wieczorem bardzo zatłoczone miejsce gdzie będziecie stali w kolejce do zamówienia potraw a później dość długo czekali sygnał z pagera który otrzymacie po opłaceniu rachunku. Pizza jeśli faktycznie jest tą najlepszą w Jastrzebiej to nie zaryzykuje spróbowania tej która jest na drugim miejscu. Duży plus za wystrój i muzykę puszczana w lokalu oraz obszerną kartę win i drinków. Jeśli przypadkiem uda Wam się znaleźć miejsce na górnym tarasie będzie to z pewnością udany wieczór :)

Dziękujemy, qq2015
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia, jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła. Mieliśmy przyjemność być tu 3 razy i nie zależnie od wyboru dania nie zawiedliśmy się ani razu. Posiłki podane estetycznie, kolorowo nie tylko cieszą wyglądem oko ale i smakiem. Co najważniejsze ceny da bardzo przystępne

Dziękujemy, PiotrK2527

Promenada Restauracja & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Promenada Restauracja & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!