Jastrzębia Góra
Zrecenzowano: 27 września 2018

Hotel znajduje się w świetnej lokalizacji - blisko na plażę, wystarczy przejść przez ulicę. Pokoje ładne i czyste. Jedzenie w restauracji bardzo smaczne, ponadto bardzo dobre śniadanie, aż chce się wszystkiego spróbować !! Miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, ewabaszkiewicz
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie kratka ściekowa, z której wydobywał się smród to łazienka spokojnie zasługiwałaby na 3*. Ręczniki były zniszczone, a pościel puchowa. Po wielu poszukiwaniach udało się zdobyć dla mnie poduszkę o sztucznym wypełnieniu. Narzuta na łóżku też stara i zajechana, lepiej gdyby jej nie było. Zdecydowanie powinni zainwestować w tekstylia, bo zrobiłoby to dużą różnicę w jakości. Wystrój i meble jak najbardziej na 3* zasługują, łóżko wygodne i duża plazma na ścianie. Obsługa to zupełnie inny temat. Personel jak z hotelu 5*!!!!! Będąc wcześniej w obiekcie o większej ilości gwiazdek nie spotkałam personelu, który tak by się troszczył o klienta. Najpierw przygotowali pokój wcześniej, przed rozpoczęciem doby hotelowej na podstawie podanej w bookingu godziny przyjazdu, bez wcześniejszego proszenia o to. Potem szukali dla mnie tej poduszki niepuchowej, pożyczyli kieliszki i otwieracz do wina a najlepsze, że odgrzewali dla męża jedzenie w nocy jak nigdzie w całej jastrzebiej górze nie można było nic zjeść. W porównaniu z innym obiektem w okolicy, gdzie kiedy zajechaliśmy późnym wieczorem i omineła nas opłacona kolacja personel kazał nam czekać do śniadania(hotel4*). Z rana natomiast zaproponowano nam lunchboxy, kiedy chcieliśmy wyjechać bez zjedzenia śniadania. Obsługa jak z ekskluzywnego kurortu, wspaniali ludzie!! Polecam serdecznie pobyt w tym miejscu, mam nadzieję, że do przyszłego roku podciągnie trochę jakość i dostanie zasłużone 3*.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, klementynamary_kam
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Pobyt mój trwał 7 dni, wspaniałe miejsce, personel przemiły, pokoje czyste i zadbane, natomiast wisienką na torcie są posiłki śniadania i obiadokolacje dość że pyszne to różnorodne i nie do przejedzenia. Szczególne podziękowania dla obsługi restauracji w w szczególności dla p. Nataszy, przemiłe i zawsze służyły pomocą.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę pamiętać o wyborze pokoju z balkonem (strona wschodnia)
Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne 2 pozytywy jakie przychodzą mi do głowy to położenie i śniadania. Położenie idealne jezeli chodzi o zejście na plażę, śniadania po prostu były ok. Jak za taką cenę to pokój słaby i bardzo duszny (nie ma mowy o klimatyzacji), parking dodatkowo płatny i to pożyczony od innego hotelu, za to strzeżony tylko w dzień, o 23 wjechałem bez żadnego problemu i nie widziałem nikogo kto by się zainteresował. Ogolnie jak brać pokój to tylko nie od strony głównej ulicy bo muzyka nie pozwala spać. W samym hotelu są prowadzone dancingi co wieczór, więc mamy zapewniony koncert z 2 miejsc jednocześnie, a jak już wspominałem o klimie nie mam mowy więc śpimy przy zamkniętych oknach. Ogólnie pokój zaczął "pachnieć " moczem po dwóch dniach. O przedłużeniu parkingu na choćby 1h dłużej nawet nie było mowy. Jak na pokój za 300 zł za noc to chyba lekka przesada. Nie polecam!

Dziękujemy, 310grzegorzl
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018

Zamawialiśmy pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi, a na miejscu zaoferowano nam pokój typu Classic! Jak się po chwili okazało, nie tylko my mieliśmy problem z otrzymaniem właściwego pokoju. Po długich negocjacjach i poszukiwaniach recepcjonistka zaproponowała nam inny pokój (po fakcie zrozumieliśmy dlaczego akurat ten pokój był dostępny - był bezpośrednio nad restauracją, w której odbywały się codziennie dancingi i dyskoteki) i to za dopłatą ! (a ceny i tak były bardzo wysokie, bo był to długi weekend). Ponadto opłata za cały pobyt została pobrana z góry, łącznie z opłatą za parking (w hotelu są równi i równiejsi, bo niektórzy nie płacili za parking wcale, my zaś po 20 zł za dobę). Jednak najgorszą rzeczą był hałas dochodzący z restauracji, w której CODZIENNIE odbywały się dancingi. Nie dało się spać do 2-3 nad ranem, mimo zamkniętych okien (klimatyzacja nie działała, na dworze upał,) i mimo, że lubimy muzykę (z wyjątkiem disco polo, którą na nasze nieszczęście akurat bardzo lubił DJ z dyskoteki), hałas był nie do zniesienia, aż ściany dudniły. W hotelu byliśmy cztery doby, pościel nie była zmieniana ani razu! Bardzo dobre śniadania. Gdyby nie piękna pogoda, pobyt nad morzem byłby całkiem nieudany:(

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach po drugiej stronie restauracji z pewnością jest ciszej.
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Elżbieta B