Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne 2 pozytywy jakie przychodzą mi do głowy to położenie i śniadania. Położenie idealne jezeli chodzi o zejście na plażę, śniadania po prostu były ok. Jak za taką cenę to pokój słaby i bardzo duszny (nie ma mowy o klimatyzacji), parking dodatkowo płatny i to pożyczony od innego hotelu, za to strzeżony tylko w dzień, o 23 wjechałem bez żadnego problemu i nie widziałem nikogo kto by się zainteresował. Ogolnie jak brać pokój to tylko nie od strony głównej ulicy bo muzyka nie pozwala spać. W samym hotelu są prowadzone dancingi co wieczór, więc mamy zapewniony koncert z 2 miejsc jednocześnie, a jak już wspominałem o klimie nie mam mowy więc śpimy przy zamkniętych oknach. Ogólnie pokój zaczął "pachnieć " moczem po dwóch dniach. O przedłużeniu parkingu na choćby 1h dłużej nawet nie było mowy. Jak na pokój za 300 zł za noc to chyba lekka przesada. Nie polecam!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 310grzegorzl
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018

Zamawialiśmy pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi, a na miejscu zaoferowano nam pokój typu Classic! Jak się po chwili okazało, nie tylko my mieliśmy problem z otrzymaniem właściwego pokoju. Po długich negocjacjach i poszukiwaniach recepcjonistka zaproponowała nam inny pokój (po fakcie zrozumieliśmy dlaczego akurat ten pokój był dostępny - był bezpośrednio nad restauracją, w której odbywały się codziennie dancingi i dyskoteki) i to za dopłatą ! (a ceny i tak były bardzo wysokie, bo był to długi weekend). Ponadto opłata za cały pobyt została pobrana z góry, łącznie z opłatą za parking (w hotelu są równi i równiejsi, bo niektórzy nie płacili za parking wcale, my zaś po 20 zł za dobę). Jednak najgorszą rzeczą był hałas dochodzący z restauracji, w której CODZIENNIE odbywały się dancingi. Nie dało się spać do 2-3 nad ranem, mimo zamkniętych okien (klimatyzacja nie działała, na dworze upał,) i mimo, że lubimy muzykę (z wyjątkiem disco polo, którą na nasze nieszczęście akurat bardzo lubił DJ z dyskoteki), hałas był nie do zniesienia, aż ściany dudniły. W hotelu byliśmy cztery doby, pościel nie była zmieniana ani razu! Bardzo dobre śniadania. Gdyby nie piękna pogoda, pobyt nad morzem byłby całkiem nieudany:(

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach po drugiej stronie restauracji z pewnością jest ciszej.
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Bardzo dobra lokalizacja - 100 m do morza, 200 m do centrum, 50 m od baru Max z drinkami.W hotelu dancing (trzeba rezerwować stolik) i dyskoteka. Pokoje czyste, wielkość odpowiednia dla 2 osób, wyposażenie standardowe. Obsługa sympatyczna. W hotelu sauna i możliwość rezerwacji masaży.Polecam na krótki pobyt.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, 123Ania123
Zrecenzowano: 18 grudnia 2017

Z czystą przyjemność polecam Hotel. Obsługa, jedzenie, warunki, bliskość do morza...Nie ma się do czego przyczepić! No i ta dyskoteka w sobotę w podziemiu hotelowym...kolejne pozytywne zaskoczenie! Pierwszy mój pobyt w Jastrzębiej Górze i hotelu ARA ale wiem że nie ostatni!

Termin pobytu: listopad 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, 85rafik
Zrecenzowano: 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel dla osób lubiących aktywny wypoczynek.Mam na myśli fantastyczne dancingi w hotelu,a piętro niżej dyskoteki.Obsługa i czystość bez zarzutu.Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne . Osobiście polecam ☺

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Jan K