Zrecenzowano: 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel dla osób lubiących aktywny wypoczynek.Mam na myśli fantastyczne dancingi w hotelu,a piętro niżej dyskoteki.Obsługa i czystość bez zarzutu.Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne . Osobiście polecam ☺

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 17 maja 2017

Położenie hotelu wspaniałe, centrum, przez ulicę zejście na szeroką plażę.Pokoje czyste, zadbane i różne wg wymagań i potrzeb. Jedzenie super, a tatar z łososia obłęd dla podniebienia.No i dansing na miejscu, wspaniały DJ, muzyka dla każdego, nawet poza sezonem. A jeszcze dodatkowo w podziemiach dyskoteka.Obsługa przemiła.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje odpowiednie do możliwości klienta
Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, mieszko60
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo miłe i sympatyczne. Obsługa klienta na wysokim poziomie.
Jedzenie smaczne. Elastyczne godziny posiłków. Pokoje czyste i zadbane.
Lokalizacja hotelu pozwala na bezproblemowe dotarcie do morza. Parking bezpłatny! To ważne. Bezpłatne korzystanie z Internetu. Szczerze polecam !!!

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Jerzy R
Zrecenzowano: 2 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam ten hotel. Czysty, zadbany, obsługa miła, widać, że szefostwo dba o standardy i pilnuje pracowników, co jest tylko na plus dla klientów. Bardzo mocne dwie gwiazdki. Jedzenie smaczne, różnorodne śniadania. Drinki też umieją robić :) Owszem, bywa głośno, ale nie po ciszę tam pojechaliśmy. Co wieczór można bowiem skorzystać z dancingu w przyhotelowej restauracji, gdzie muzykę puszcza DJ. Blisko plaży, przy wygodnym zejściu nad morze, w centrum miasteczka. Z zewnątrz też jeden z ładniejszych hoteli. I co najważniejsze: recepcja całodobowa, co nie wszędzie jest w standardzie.

Termin pobytu: grudzień 2016
2  Dziękujemy, KatarzynaKata
Zrecenzowano: 21 listopada 2016

Mogę polecić ten hotel - zarówno ze względu na dobrą lokalizację jak też czystość w pokojach, bardzo dobre posiłki oraz przemiłą obsługę / zarówno na recepcji jak też w restauracji/. Jedyny mankament to bardzo głośna muzyka w czasie dyskotek, które trwają do 4 rano i przeszkadzają w spaniu tym, którzy na nie nie chodzą a chcą odpocząć.

Termin pobytu: listopad 2016
2  Dziękujemy, Ewa P