Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel zgodny z opisem, pyszne jedzenie, 4 restauracje w których je się kolację super rozwiązanie. Hotel bardzo duży, ale mimo to nie ma problemu z leżakami przy basenach. Polecam dla rodzin z dziećmi. Morze nie jest bezpośrednio, aczkolwiek prowadzą tam urokliwe ścieżki i nawet dla samego spaceru warto się przejść.

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel super. Drinki pyszne z wysokiej klasy alkoholi. Duży przestronny pokój. Pyszne jedzenie w 4 różnych restauracjach. Blisko do pięknej plaży. Podobno jest to największy hotel z sieci Barcelo ale ciężko wszystkie odwiedzić.
Ogólnie jest to kolejny udany pobyt w hotelu Barcelo!!!

Dziękujemy, grzegl2018
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest duży, rozbudowany. Ale bardzo łatwo jest się odnaleźć. Barcelo Beach posiada restauracje włoska natomiast kolacje odbywają się w różnych: azjatycka, amerykańska, śródziemnomorska i tp. Korzystanie z nich według harmonogramu, który się dostaje. Odnośnie alkoholu nie mam zdania. Jedyna sprawa jaka mnie ucieszyła to piwo 0/0% :)
Plaża zlokalizowana bardzo blisko. Ładna, zadbana. Powietrze od strony oceanu- niesamowite. Warto wykupić miejscowe wycieczki. Hiszpanią jest przepiękna :) Może hotel nie jest kategorii lux, ale nie jest złe. Pomocna obsługa. Przy wczesnym opuszczeniu z hotelu w dzień wylotu mieliśmy zapewnione paczki z jedzeniem i woda. Polecam

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 875maxipro
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Hotel fajnie położony i rozległy. Mimo bardzo dużej ilości gości dobrze zorganizowany. Obsługa miła i pomocna. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzonko jak dla mnie bardzo urozmaicone i dobrze przyrządzone - 4 różne restauracje dot. kolacji.
Bardzo fajna plaża, czyste duże baseny, animacje dla dzieci: KLUB PRZYJACIÓŁ ITAKI.
Ogólnie mówiąc hotel moim zdaniem godny polecenia dla rodzin z dziećmi - na pewno nie będą się nudziły.
Pobyt mogę zaliczyć do bardzo udanego.
ps. zasięgnąłem także na miejscu opinii w porównaniu do innych hoteli i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.
pzdr.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, jaro-G66
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

W Barceló Punta Umbria znalazłam wszystko, czego można wymagać od jednego z najlepszych hoteli na Costa de la Luz. Duży, czysty pokój z bardzo wygodnymi łóżkami i codziennym serwisem pokojowym. Trzeba przyznać, że hotel jest duży (największy z sieci Barceló na świecie) i dojście do recepcji zajmuje trochę czasu, ale nie powinno to być tak bardzo irytujące jak pisali inni podróżujący. Na terenie całego hotelu Wi-Fi jest bardzo szybkie i nie zacina.
Bardzo przemyślany jest system tur na obiady oraz kolacje. Za niczym nie trzeba stać, wszędzie można usiąść bez zbędnego czekania, nie ma tłoku. Hotel dysponuje 4 restauracjami tematycznymi co stanowi miłe urozmaicenie posiłków i nie ma dzięki temu monotonii. Jedzenie jest przepyszne, wysokiej jakości ,czuć, że robione z pasji do gotowania.
Baseny są czyste, nie ma problemu z leżakami nawet w szczycie dnia. Animacje są prowadzone głównie w języku hiszpańskim, jednak większość animatorów rozmawia po angielsku.
Jedyną wadą jest odległość do Oceanu (jakieś 7 minut) spacerem... ale przecież nikt na wakacjach się nigdzie nie śpieszy

Wskazówka dotycząca pokoi: Wykupić ręczniki za kaucją 10 Euro Pokoje od ulicy wcale nie są głośne Pokoje od Mini Clubu są głośne
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, gabuhahaha