Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje o fajnym standardzie.
Obsluga nie zbyt mila, nie klaniaja sie gosciom gdy przechodza, duzy plus za miejsce dla dzieci kulkolandia, natomiast zero dla dzieci w restauracji, nie ma koncika dla dzieci nie ma miejszych sztucow, podaczas obiad kolacji ktora jest od 14~17 bardzo wczesna kolacja, wybor jedzenie jak na 5 gwiazdek bardzo ograniczony, tylko 2 ekspresy do kawy nie ma opcji kawy latte, za pytalem o ketchup do frytek dla dziecka oplata wynosi 4 zl? Naprawde liczyc za sos dla dziecka?
Zapytalem o wynajem lodki, zero pomocy prosze isc do miasta... Za 5* I cene oczekuje wyzszego standardu obslugi.
Jezeli chodzi o Spa I baseny to 1 basen I 1 jacuzzi na tak duzy hotel? Nie wyobrazam sobie gdy wszyscy goscie by chcieli skorzystac w jednym czasie...
Menu w Spa nie ma w jezyku Angielskim jaki to standard na 5 gwiazdek? Podaczas naszwj wizyty bylismy z osoba z Filipn.
Podczas pobytu byl jakis duza impreza w hotelu gdzie witali szampanem I pakietem startowym na wejsciu, moim zdaniem kazdy z gosci powinien czuc sie dobrze I swobodnie, jesli ktos ma taki event hotel powinien byc na wylacznosc albo Recepcja powinna byc w sali bankietowej.
Raczej nie Bedziemy wracac.

Dziękujemy, grzegorzs355
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy drugi raz w hotelu Tiffi. Tym razem to porażka. Dostaliśmy pokój o wyższym standardzie. Owszem duży, przestronny z widokiem na jezioro - raczej na drzewa rosnące na brzegu. Ale pod oknami rampa dostaw i odbioru śmieci hotelowych. O 6.00 odgłos tluczonego szkła. W pokoju temperatura 27 stopni. A miła być klimatyzacja, ale nie działa tak jak powinna. Na szczęście noc była nieco chłodna - 19 stopni, więc otworzyliśmy okno i jakość zasnęliśmy . Nie bierzcie pokoju nr 204!. Pomimo kilkakrotych próśb nie prowadzono sobie z klimatyzacją. To chyba największy problem tego hotelu. Bo inni użytkownicy jak zdążyłem usłyszeć mieli te same uwagi. Restauracja - nie może być w lobby - do tego porażająca muzyka. Gdyby była tylko delikatnym tłem, można by ją znieść. Litości to nie może być jakiś pop w takim hotelu. Posiłek a'la carte dla nas bez zarzutu , choć pierś kaczki była przed pieczeniem nieco podgotowana. Ośmiornica - super - jadam zawsze jak jest w menu
Tym razem jestem zabudowany - myślę, że szef kuchni powinien jeszcze odrobinę popracować nad oprawą. Kelnerka niezwykle uprzejma. Brawo dla tej Pani
. Ceny win wygórowane - szczególnie
Primitivo do Manduria - to dobre wino i było by dobrze gdyby rodacy nauczyli się pić dobre trunki. W końcu przenieśliśmy się do innego pokoju. Po wejściu temperatura 22,5 stopnia, ale po kilku godzinach - gdy słońce zaczęło świecić od zachodniej strony - już podniosła się do 25. Generalnie jest czysto, przestronnie ale zapach w korytarzach, a szczególnie w windach - nieprzyjemny. Iława jest pięknie położona, Jeziorak jest urzekający, szkoda, że jeszcze tak mało rozreklamowany. Do Tiffi nie przyjedziemy w przyszłości. Szkoda.
P.S. Pani w recepcji wyjątkowo miła i pełna zaangażowanie, ale to nie jej wina, że tak jest jak jest.

Dziękujemy, mareko1
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada 5 gwiazdek ale jest na poziomie może 2. Jedyne plusy to położenie i sala zabaw ale tylko w połowie bo automaty płatne po 2 zł za grę to chyba przesada przy tej cenie pokoju zresztą tak samo jak płatna kiełbaska do ogniska 20 zł za zestaw 2xkiełbasa w wersji mini i 2 bułeczki w wersji mikro - żenada. W łazienkach posprzątane na sztukę. Lodówki w pokoju grzeją zamiast chłodzić. Klimatyzacja jest tylko włącznikiem na ścianie taką porostu ozdobą- podobno ktoś słyszał że kiedyś działała ale to tylko legenda. WiFi jesli nie macie konta Google albo fb to zapomnijcie że istnieje. Mieliśmy pokój z dostawką która z wygodą nie ma nic wspólnego (sofa) na pościel do tej cudownej sofy za którą doplacilismy musieliśmy czekać do 21:30 mimo że 3 krotnie informowaliśmy recepcję że jesteśmy z dziećmi które chodzą spać o 20.00. Garden view to nic innego jak parking view ale lepiej brzmi na ustach niemiłych pań z recepcji. PS. Uważajcie na lampy które są postawione zaraz za dostawką są wręcz oparte o nią i lekka zmiana ustawienia dostawki powoduje upadek lampy i dzięki temu tzw. ZARZĄD hotelu dolicza sobie za jej rozbicie. Hotel nastawiony tylko na zarabianie kasy, na wszystkim co się da.

1  Dziękujemy, 1 242 019
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Lokalizacja świetna no i to by było na tyle z plósów.
6 dniowy pobyt
Śniadania monotonne do granic możliwości żadnych zmian.
Obiadokolacje to samo 2 z sześciu były ok reszta to powtarzające się dania. Zimne ziemniaki i nietylko. Pokoje wysłurzone i GRZYBKIEM pod prysznicem.nie działające wi fi nie działająca klima. Wszystko nastawione na kasę i zysk. Sobotnie szumne ognisko koszt 19zł za 2 kiełbaski wątpliwej jakości i 2 bułeczki. W sali zabaw dla dzieci parę zjeżdżalni a reszta zabaw za złotóweczki. Reasumując bywam w hotelach 4 i 5 gwiazdkowy h ale to co tu zastałem zasługuje ledwie na tróje
Słabo

Dziękujemy, Maksfireman
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz recepcji obsługa fatalna, kelnerzy w restauracji mają gdzieś gości, albo odwrotnie są nadgorliwi. W spa ratownik ewidentnie po ciężkiej nocy, obsługa rodem z siłowni, do tego syf. Pokoje ładne ale klimatyzacja nie działała, a zamówione sprzątanie dotarło dopiero około drugiej doby. Wynajęte rowery to rozpadajace się składaki. Piękny widok, hotel z wielkim potencjałem

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 280micha_h