Iława
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Przepiękny widok na jezioro, centralnie cały potężny balkon przeszklony. Miejsce na opalanie. Kuchnia w restauracji wyśmienita. Obiad, kolacja super ceny średnie. Doskonały reasling. ALE Przy kolacji obsługa informuje że lód już się skończył i butelka wina za sto złotych nie będzie schładzana na bierząco. Przy cenie butelki 100 i więcej nie do zaakceptowania chciałem ją zwrócić bo kolacja trwała 1,5 godziny ale żona mówi daj spokój, nie chciałem przy niej się awanturować. Wieczorem na pięknym tarasie wodzie jest chłodno i są ogrzewacze około 10. Piękny wieczór doskonała kolacja, siedzimy długo, proszę Pana o podpalenie ogrzewacza jest już zimno. Kelner odpowiada od dwóch dni zgłaszamy że nie ma gazu i nie mogę zapalić. Cały czar miejsca prysł. Ewidentnie brakuje menagera sali który jest od rana do wieczora. Nie piszę tego aby pozostawić złe wrażenie i obiekt oczernić ale aby pomóc w trzymaniu wysokiego poziomu obsługi, bo takich miejsc w Polsce brak.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie apartamenty z widokiem na jezioro
1  Dziękujemy, Damian D
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie polozony hotel z zejsciem do jeziora.Pokoje wyposazone we wszystko co potrzebne,gustowne z szybkim internetem.Bardzo ladny wystroj hotelu z pieknymi obrazami na scianach.W barze oprocz dobrego wyboru alkoholi swietne piwa rzemieslnicze.Jedzenie w restauracji dobre.

Typ podróży: Podróż służbowa
82  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Schludne, ładne pokoje. Świetna lokalizacja. Stosunek cena do jakości 10/10. Przyzwoite jedzenie w restauracji hotelowej. Szczególnie przyjemny klimat wieczorami. Szczerze polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, kearnnn
Zrecenzowano: 26 marca 2019

Nad samym Jeziorakiem. można usiąść nad brzegiem i wypić spokojnie kawkę.
Blisko centrum. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu wodnego. Niedaleko pływalnia i port jachtowy. Wygodny duży Parking. Piękne zachody słońca.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, marolka90
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Właśnie wracamy z Hotelu .
Spędziliśmy tam z mężem naszą rocznicę ślubu. Było nam bardzo miło gościć u Państwa. Hotel ma idealne położenie piękne widoki na jezioro . Pokoje i restauracja przytulne. Obsługa przesympatyczna. Panie kelnerki zawsze z uśmiechem na twarzy jak i cała reszta obslugi . Jeżeli chodzi o kuchnię to....fenomenalne jedzenie . Obojętne co by się nie wybrało z karty MENU to wszystko jest bardzo smaczne. Brawo dla kucharzy. Polecamy . Pozdrawiamy Karolina i Janusz.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Karolina S