Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Bardzo przyjemny hotel, przepięknie położony nad samym jeziorem. Uprzejma, kulturalna obsługa. Pokój duży, przestronny z małym balkonem wychodzącym na ulicę. Bardzo miękki materac w łóżku, woda w butelkach, czajnik, herbata i kawa w pokoju, do tego szklanki - przydałyby się też i filiżanki. Praktycznie brak sygnału wi-fi w pokoju. Od czasu do czasu się pojawiał, ale nie dało się do niego podłączyć, był tak słaby. Bardzo przyjemna strefa SPA, nieduża, kameralna - polecam. Trafiliśmy na remont sali w której normalnie podawane są śniadania, dlatego musieliśmy rano przejść się do budynku restauracji, który jest tuż obok. Obawiałam się od śniadania - gdyż wyczytałam trochę niepochlebnych recenzji, jednak trafiliśmy akurat na czas, gdy w hotelu przebywało trochę gości VIP, więc nie wiem czy takie posiłki są zawsze - czy akurat bardziej się postarali. W każdym razie był całkiem duży wybór, nie próbowaliśmy wszystkiego oczywiście, jednak większość była bardzo dobra, bądź dobra. Na spory minus pieczywo, bardzo słabe oraz brak automatu z kawy - znaczy była, ale w dzbanku, nie można było jej sobie zrobić samodzielnie. Panie z obsługi ciągle chodziły coś przestawiały, dokładały - choć w moim odczuciu plasterki pomidorów nie powinno się przekładać palcami. Naleśniki to fajny pomysł, ale również byłam świadkiem gdy jeden z gości sobie je wybierał palcami, co niezbyt apetycznie wyglądało.

Dziękujemy, AgaD153
Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Szału nie ma, w porównaniu do innych iławskich restauracji dosyć drogo jedzenie zjadliwe ale za te pieniądze oczekuje się czegoś lepszego. Każde danie było za tluste.Obsługa przeciętna mało zaangażowana

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, MarcelL1388
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce które trzeba odwiedzić będąc w Iławie. Miła atmosfera, wspaniały zapach dań witający u wejścia i ten wspaniały widok na jezioro...
Barszczyk z pierogami zapamiętujemy na zawsze, schabowy poprawny, sandacz soczysty aczkolwiek zbytnio zdominowany ciężkim sosem.
Trzykrotne próby recepcji na połączenie z restauracją w celu dokonania rezerwacji niepowiodły się. Na szczęście były wolne miejsca. Do następnego razu

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, pawe_o69
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stary Tartak zachwycił nas swoim klimatem. Cudowna lokalizacja, świetny widok z balkonu na jezioro, zadbane pokoje i bardzo sympatyczna obsługa - nasz wyjazd był niezwykle udany! Na pewno tam wrócimy :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, wiolagrela
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Chcąc dokonać obiektywnej recenzji pobytu w hotelu ,,Stary Tartak” najlepiej podzielić ja na kilka części:
Zakwaterowanie - pokoje i łazienki przyjemnie urządzone w zupełności odpowiadające standardom 4-gwiazdkowego pokoju (mieszkaliśmy w pokoju o podwyższonym standardzie, wyposażonego w AC, warto zwrócić na to uwagę gdyż nie wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.) Dodatkowy atut to ładny widok na jezioro.
Jedzenie - jeżeli chodzi o hotelowe śniadania to nie największego wroga ugościłbym posiłkiem o wyższym standardzie. Niezwykle ubogi szwedzki stół zaopatrzony w najtańszy ser i wędliny, kostka twarogu dosłownie zrzucona na talerz, jedna osełka masła dla wszystkich, smażona kiełbasa skąpana w tłuszczu... Nagminna praktyka osób mieszkających w hotelu jest udawanie się na śniadania do konkurencji naprzeciwko ( oficjalnie nie serwują śniadań dla gości z zewnątrz ale w praktyce ratują osoby w potrzebie). Ocena 2.
Restauracja - obiady i kolacje w restauracji hotelowej całkiem ok, obsługa restauracyjna także, ceny ok 30-50 pln za danie główne.
Personel hotelowy - nie chcąc uogólniać i nikogo urażać można odnieść wrażenie, ze obsługa recepcji w pewnych kwestiach była dość mało komunikatywna, drinki w lobby barze (być może wyjątkowo) serwowane były przez osobę w recepcji, która ledwo poradziła sobie z przygotowaniem najprostszego trunku (cena za to była z ,,z najwyższej polki”).
Podsumowując - hotel nie zepsuje nikomu pobytu ale na pewno nie jest to standard 4****.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 385jakubm