“Pyszne oryginalne dania”
Restauracja Tu i Tam — recenzja

Restauracja Tu i Tam
Nr 5 wśród 15 Restauracje (Iława)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecam restaurację. Jedzenie wyśmienite, ciekawe smaki. Jedliśmy jambalayę i pitę. Oba dania zasługują na 5/5 Wrócimy tam na pewno

Dziękujemy, Iwona G

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać że wystrój i otoczenie można by zmienić, ale oceniamy jedzenie. Zamówiłem yambalaje i się nie zawiodłem. Porcja na tyle konkretna, że mimo iż lubię zjeść, pod koniec walczyłem o każdy kęs. Szczerze mogę polecić, wrócę z pewnością.

Dziękujemy, Bladziej
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja. Makarony smaczne, tak samo jak pity z mięsem, które nie pamiętam jak się nazywały... Ciekawe smaki, coś innego od tego, co je się na co dzień. Poza tym wspaniała latynoska muzyka, dodająca klimatu restauracji. Miła obsługa, ceny przystępne, fajny wystrój, miejsce z duszą :)

Dziękujemy, maromanumm
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Idealne miejsce na wybranie się z rodziną czy znajomymi. Przyjemne kolorystycznie wnętrze, ciekawy klimat. Kuchnia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór dań- od karkówki, przez pierś panko do indyjskiej/karaibskiej. Wegetarianin również znajdzie coś dla swojego brzuszka. Mega przystępne ceny. Zdecydowanie 5/5. Poleciłabym każdemu. U mnie miejsce sprawdziło się także dobrze na randkę ❤️

Dziękujemy, Kosmicznyfluid
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Byliśmy przejazdem, więc zapytaliśmy taksówkarza co by polecił. Tu i Tam - super knajpka oznajmił. Menu rzeczywiście ciekawe, więc zostaliśmy. Chcieliśmy zacząć od zupy tajskiej, ale niestety nie było. Zamówiliśmy frytki z batatów, belgijskie i proste, pizzę, makaron po syczuańsku i pierożki brazylijskie. Po ok. 30 minutach podano frytki z batatów. Dobre. Zjedliśmy. Czekamy. Potem frytki belgijskie. Niezłe. Zjedliśmy i czekamy dalej. Frytki proste z pikantnym sosem weszły ostatnie. Też smaczne. Minęło 10 minut i wjechał makaron po syczuańsku. Nie był zły, ale "po syczuańsku" to chyba na torebce z przyprawą było napisane, bo jeżeli ktoś jadł to danie wcześniej to mocno się rozczarował. W połowie "po syczuańsku" podano pizzę. Była chyba najlepsza z serwowanych dań. Pod koniec pizzy otrzymaliśmy długo wyczekiwane pierożki brazylijskie. To był niesamowity finał. Nigdy czegoś tak obrzydliwego nie jadłem. Nie wiadomo jakie nadzienie, otoczone ciastem o konsystencji pączka z zakalcem, smażone na głębokim tłuszczu. Po zjedzeniu jednej sztuki (pomógł sos od frytek prostych) i nadzienia z drugiej, poddałem się. Gdy kelnerka pytała czy smakowało wyraziłem swoją opinię nt. sposobu serwowania potraw na raty i jakości tego co nazwali pierożkami brazylijskimi, skwitowała to pięknym uśmiechem i to wszystko. Najciekawsze było to, że mimo zwrotu dania prawie w całości, trzeba było z nie zapłacić. Odradzam.

Dziękujemy, Piotr F

Restauracja Tu i Tam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Wies, Warmińsko-Mazurskie
Iława, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tu i Tam? Podziel się wrażeniami!