“Dobra pizza”
Don Corleone — recenzja

Don Corleone
Nr 13 wśród 15 Restauracje (Iława)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Obsługa mogłaby sie troche bardziej starać o klienta ale polecam na prawdę warto.

Dziękujemy, batmanandrzej

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

W restauracji w Iławie czeka się bardzo długo na stolik i jedzenie. Jedzenie bywa przypalone. Obsługa bez kultury.
Jedzenie z dostawą. Obsługa zapomina o zamówieniach, a jedzenie jest dostarczane z bardzo dużym opóźnieniem.

Dziękujemy, Smakosz8608
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie ogarnia co się dzieje, czas oczekiwania około godziny. Na pytania o czas były odpowiedzi: "jeszcze".

Dziękujemy, uriziel
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Kolejna nieudana wizyta. Panie kelnerki tam zatrudnione nie wiedza co sie dzieje z zamowieniami. Na kasie siedzi osoba ktora jest 1 dzien w pracy, przez co Panuje ogromny chaos. Zamowienia spisywane na serwetce nie trafiaja do kuchni. Mialem odebrac zamowienie telefoniczne po pol godzinie od telefonu. Jestem na miejscu zgodnie z czasem. Po czym widze jeden chaos i dowiaduje sie ze moje zamowienie nie zostalo przekazane do przygotowania i mam czekac kolejne 30-45 min. A co najlepsze zostal mi naliczony rachunek wyzszy bo ceny na stronie roznia sie z tymi w lokalu. Grzecznie podziekowalem i wyszedlem bez zamowienia. Nie polecam

Dziękujemy, L8018WFchrism
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam dosłownie na godzinkę. Na piwo i cis do zjedzenia na szybko. Pogoda dopisała więc siedzieliśmy na zewnątrz. Obsługa- bardzo pozytywne wrażenie. Widok na mały Jeziorak super. Byliśmy tuż przed sezonem więc było spokojnie i przyjemnie. Jedzenie smaczne. Polecamy.

Dziękujemy, RADmanchester

Don Corleone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Don Corleone? Podziel się wrażeniami!