“Nieciekawe otoczenie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Cukiernia Sowa
Nr 10 wśród 15 Restauracje (Iława)
Zrecenzowano 2 września 2019

Sowę znam, więc biegliśmy do niej z przyjemnością na poranną kawę. Niestety autem trzeba było mocno pokręcić aby znaleźć parking (tylko płatne, tuż przy cukierni w ogóle niedostępne). Cukiernia położona nad jeziorem Mały Jeziorak - potencjał spory, a jednak otoczenie na zewnątrz potraktowane po macoszemu: byle jakie niewygodne krzesełka, chybotliwe krzesełka (bo na polbruku) zero przyjemności z rozkoszowania się kawą i jeziorem. Szkoda - po Sowie oczekiwałam naprawdę wysokiego standardu.

Dziękujemy, Iwona G

Zrecenzowano 15 października 2018

Sowa jest w Iławie od dłuższego czasu i cały czas trzyma poziom. Miła obsługa na poziomie. Dobre lody i ciasta, każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, nowka13
Zrecenzowano 5 marca 2018

Smaczny jagodowy tort, nie jest aż tak bardzo słodki. Miła obsługa i plus że w sobotę jest czynna cukiernia trochę dłużej niż pozostałe w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, tysia006
Zrecenzowano 27 grudnia 2017

Polecam spacerującym brzegiem Jezioraka wstąpić na pyszną kawę i jabłecznik.pycha. bardzo duży wybór tortów.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 15 października 2017

Desery smaczne, ale mało miejsca i nieczynne w święta... Wiele razy zastałam zamknięte drzwi. poza tym bez zarzutów.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, goodday91

Cukiernia Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Wies, Warmińsko-Mazurskie

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Sowa? Podziel się wrażeniami!