Widziałem, ładny

Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Koncert PIRSI

B.dobra akustyka,Przyjazna atmosfera.Blisko sklepy i jezioro.wstęp wolny można było sączyć piwko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018
smaxx70
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Nie mogę powiedzieć ze oryginalny, Nie byłem na imprezie więc nie wiem jak się rozchodzi dźwięk w budynku. Jeśli to ten budynek co widziałem. Nieco jest położony w innym miejscu jak pokazuje mapa. Naprawdę ładnie jest wkomponowany w tkankę miejską.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

B.dobra akustyka,Przyjazna atmosfera.Blisko sklepy i jezioro.wstęp wolny można było sączyć piwko dobrze się bawić

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, smaxx70
Zrecenzowano: 18 listopada 2017

Miejsce fajnie położone, w centrum miasta, blisko jeziora. Pozytywy obiektu na tym się kończą. Brak zadaszenia, słabe nagłośnienia, niewygodne ławki, psujący się telebim. Dobrze, że koncert był udany i przyćmił mankamenty obiektu.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 3 października 2017

Obiekt umiejscowiony dobrze. Nagłośniony dobrze i bezkonfliktowo dla otoczenia. Szkoda że jego renowacje nie mają cienia rozmachu rodem z ostródzkiego amfiteatru. Już nie tyle chodzi o zadaszenia i krzesełka co sprawia że jest to obiekt całoroczny. Chodzi o zaplecze sanitarne, gastronomiczne i salę na całoroczne koncerty w ramach obiektu. Chcąc iść na koncert w Iławie nie przepadając za Disco Polo trzeba czekać na sezon lub na właściwą selekcję jedynego lokalu w Iławie gdzie koncerty się odbywają. A nie można by mieć jak w Ostródzie sali pod publiką amfiteatru na 200 osób i niezależnie zapraszać tam zespoły i nie zmuszać ludzi do jeżdżenia na koncerty poza Iławę?

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, SirLancelot1982