“Nie polecam! ”
Hotel Stary Tartak — recenzja

Hotel Stary Tartak
Nr 9 wśród 15 Restauracje (Iława)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zawiedziona wizytą w Starym Tartaku. Drogo, jedzenie średnie i porcje malutkie. Nigdy tam nie wrócę! Obsługa bez zaangażowania, a szkoda bo piękne i klimatyczne miejsce.
W środku sezonu było pusto w restauracji co już powinno zastanawiać.

Dziękujemy, 491marzena

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miejsce ma ogromny potencjał, architektura i widok na jezioro wspaniałe lecz niestety obsługa restauracji oraz kuchnia siada... Zamówiliśmy jedzenie zupa rybna była całkiem ok, natomiast zamowione spaghetti nadawało się do niczego, zostało nietknięte. Pierwszy raz spotkałam się z taką obojętnością, kelnerka która widzi nieruszony talerz nawet nie zapytala sie czy smakowało, zero rekompensaty za niezjadliwe jedzenie. Patrząc na komentarze stwierdzam ze wlasciciele tego miejsca mają to gdzies, uwazam ze rozkreciliby bardziej biznes gdyby zrobili to z pasją, i nie podawali bylejakiego jedzenia

Dziękujemy, awoza93
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja ma bardzo dobre położenie , widok na jezioro , sam budynek jest bardzo klimatyczny. Obsługa dość miła nie można mieć zastrzeżeń choć serdeczności się nie wyczuwa.
Posiłki : zupa rybna przeciętna , dość mocno rozwodniona .
Dana rybne przeciętne , smakiem nie zachwycają , frytki na starym oleju słabe. Stek jak na potrawę za 80 zł zdecydowanie przewartościowany.
Widoczne wyraźnie , iż własciciel nie kłądzie nacisku na jakość potraw. Polecam spróbować gdzie indziej. Tylko miejsce jest ciekawe , reszt zdecydowanie poniżej oczekiwań i średniej.

Dziękujemy, Bartosz F
Zrecenzowano 31 maja 2019

Trafiłam na pokój z pięknym widokiem na jezioro. Pomysł, ze stoliczkiem na balkonie genialny. Byliśmy grupą ponad 30 os. (czytaj - firma musiała zostawić dużo pieniędzy) Kuchnia została poproszona o przygotowanie kanapek na wyjazd (tuż po śniadaniu). Dostaliśmy marnej jakości pieczywo z masłem, którego komuś nie chciało się rozsmarować (we wszystkich kanapkach!). Kanapki musiały być przygotowane poprzedniego dnia, bo sałata i świeży ogórek były w takim stanie, że nie dało się tego przełknąć.
Przykro, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, które reklamuje się 4 gwiazdkami.

O śniadaniu i kolacji nie mogę powiedzieć nic złego. Jedzenie było smaczne. O cenach też nic nie napisze, bo mieliśmy szwedzki bufet.

Dziękujemy, 921ulak
Zrecenzowano 29 marca 2019

Cóż, są też restauracje, do których nie wejdę zbyt szybko. Chociaż mam nadzieję, że i tam coś się zmieni na lepsze.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Janusz Ś

Hotel Stary Tartak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Wies, Warmińsko-Mazurskie

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Hotel Stary Tartak? Podziel się wrażeniami!